Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babátok miket csinál...

12 hetes babátok miket csinál már és mekkora?

Figyelt kérdés
Az én babám 7.2kg 68-as rucikat kezdjük kinőni, és kb. 4-5 napja nappal csak félórákra pilled el szinte egész nap ébren van, Sokat nevetünk mindent figyel követ a szemével, van amiket már próbál a kezével megfogdosni és nézi is azt mit csinál, hasalva kb 10 percig tudja magát tartani egyhuzamban, éjjel 1x kel hamizni, aztán 6kor, de kb. 8-9 ig alszik.

2015. márc. 8. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
mi akkor váltottunk 62-esről 68-asra kb. akkor volt 6050g,és 61 cm,3700-el született anyatejes. szépen emelgette már a fejét hasról, megfogta a csörgőt ha a kezébe adtam,már próbálkozott ő is fogni, ha oldalra fektettem visszafordult a hátára már, mosolygott,figyelt,gagyogott.az éjszakát már átaludta. napi 2x fél óra szundija volt.
2015. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy írhatok e,mert mi még csak pénteken leszünk 12 hetesek:)

Az én kislányom tegnapi mérés alapján 5050gramm és egy heti mérésnél pedig 57 cm:)

2950grammal és 48 cm el született:)

Nemrég hagytam abba a szoptatást mert egyszerűen elapadt a tejem,a menzeszem ahogy megjött, úgy ment a tejcsi:(

Az éjszakét már kb 5-6 hetes korától végig alussza.

8-9 órákat:) De volt már hogy 10 órát is aludt.. /na mondom a pampers nem ment át a 12órás teszten:) Hogy nem ázik át:D/

Hogy miket csinál?!

Hason a fejecskéjét emeli,mellkassal együtt:) Elég sokáig bírja úgy:) Felfedezte,kb 1 hete a kis kezecskéjét,szerintem nem túlzok ha azt mondom,hogy "órákat elnézegeti":) Aztán tömködi a szájába:) Már nyúl a kis pici játékaiért a játszószőnyegen. Imádja a lelógó kis játékokat.. Aztán a kiságyában van egy zenélő forgó,hát az a kedvence:D Ébredés után 2-3szor feltekerem,addig készülődök az etetéshez,kikészítem a ruhácskáját:) Reggel nagyon türelmes..:) Peluscsere,kis játék,öltöztetés.:) "külön pizsiben alszik,nappalra másik ruhát kap" orszi-porszi-inni és jöhet a hamma:)

Nem régiben elkezdte élvezni a fürcsit is :) Már szépen rugdalódzik a vízben és nagyon élvezi:)

Ömlik a szájából a nyála:) Hasról hátára még nem fordul,de oldalról hátra igen:) Már "beszélgetünk,"

gügyög,sikítozik,egyfolytában mondja a magáét:)

Imád porszívóra aludni a játszószőnyegen:)

Utálja a "méregdrága" ringatóját :D A fene enné meg:)űRöviden ennyi:) Jah és egy igazi zabagép:)

2015. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az komoly hogy nektek végigalussza az éjszakát, hmm az én babám mindig 2-kor kel. A nyál itt is folyik nagyon, a zenélőforgó nálunk is kedvenc, és már nem csak velem gügyög, beszélget hanem van egy szines majma meg egy oroszlánja azokkal is :)
2015. márc. 8. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
ismertem 8 hónapost aki nem aludta át,úgyhogy ez annyira változó
2015. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wiky93 ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy írok, mert a lányom még csak 10hetes múlt pénteken..

Ő 62es rucikat hord, meg 1-2 68as ruci is jó rá :) kedden voltunk védőnéninél: 61cm, 5680gr. (Született: 3710gr, 55cm)


Nálunk is pár napja azt csinálja napközben, hogy 30perceket alszik, sokat van fennt ő is.. Éjszakát nem alussza át de 9órát is szokott aludni. Pl előző este fél8kor tettem le a kiságyba és fél5kor kelt :) Reggel mindig megyek boltba így elalszik legalább a kocsiba és ha hazajövünk még alszik a hordozóba (így megalussza a 3órát) Délután meg kiviszem a teraszra babakocsiba, ott is alszik 3órát :) bent már nem igen akar aludni.. Ja és ha felkel az esti hosszas alvásból meghamizik kb 1óra és alszik is de csak kb 30percet :( (ez 2-3napja van igy sajnos) én meg úgy aludnék még ilyenkor, nagyon kóma vagyok :)

Nagyon sokat beszél, nevet, egyre többet, egyre jobban és egyre újabb fajta hangokat ad ki :)

Követ mindent a szemével, még tárgyakhoz nem nyúl de figyeli őket, ökölbe szorított kézzel hadonászik (szóval már nyúlna a dolgokért)

Kórházból hazajövetel már sokáig tartotta a fejét, utána 1-2hetesen meg már a kiságyba ágaskodott :) Nagyon sokáig tartja magát minden pozícióban.

2015. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia pici fiam 4500g 58cm született

62es rucival kezdtük és havonta 1 ruha méretet nőtt 12 hetesen mi 74es ruhàt hordtunk és 7670g volt mérésen

Nagyon fejlett volt

És pocsèk alvò

Napközbe 1 óràt aludt

Èjszaka meg 30 percenkènt vagy órànkènt sírt .tàpszeres baba lett 6hetes koràtol :)

2017. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!