Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mirrt nem vágatják le az...

Mirrt nem vágatják le az Anyukák, a kisfiúk haját?

Figyelt kérdés

Egyre több kisfiún látom, hogy már igénytelen a haja, de mégsem vágják le neki.

Barátnőm fiának is már a háta közepéig ér a haja, alig lát valamit, mindig a szemébe lóg, és mégsem vágja le neki, mert szerinte így szép.

Másik ismerős fia a feje tetején kopasz , a nyakánál van egy sor haja ami 10 centis, denem fazonírozzák meg.

Ennyire igénytelenek, vagy nem érdekli őket, vagy ennyire elfogúltak?


2015. márc. 8. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

az én fiam úgy ordít, mint akit nyúznak, ha meglátja az ollót. évente kétszer tudom fodrászhoz vinni. ha már a fülére lóg a haja, csak akkor igazítok utána.

rángatja a fejét, kiabál közben, szóval kész mutatvány.

ha elmegyünk a fodrászat előtt, ahova vinni szoktam, kiabál, hogy nem! pedig kedves nő a fodrász, én is hozzá járok. már azt is próbáltam, hogy ott legyen, amikor az én hajamat vágta a fodrász, de ez sem segített a helyzeten.


szóval lehet, hogy valami hasonló a sztori a többi hosszú hajú kisfiúval is.

2015. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Az én fiam is ordít, de konkrétan úgy, mint akit ölnek.

De én nem hagytam meg neki, mert csúnya volt, igénytelen, izzadt benne. Szóval beraktam az etetőszékbe, bekötöttem, és géppel lenyírtam neki. :)

2015. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
A te fiadnak igényes, trendi a frizkója. A többi gyereké meg nem a te dolgod.
2015. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg tőlük.
2015. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
semmi közöd hozzá.nagyon ráérsz
2015. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ja, miért nem a barátnődet, vagy az ismerőst kérdezed?
2015. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

nekem is az ismerettségi koromben van 3-4 kisfiu akiknek hosszu a hajuk. anyuka meg facebookra még ki is teszi a képeket, amin lofarokba, elol csatokkal van diszitve a gyerek haja....és odairja, igen, Áront sokan kislánynak nézik.. (valoszinuleg ez a dilis no lányt akart...csak éppen fia lett)

én nem kérdeztem semmit, csak kitoroltem az ismerosok kozul. egy debillel kevesebb.

2015. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
jaaaa és igen, ennyire elfogultak.
2015. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig én sem vágattam le neki. Utána igen, nagyon meg is bántam...Gyönyörű göndör haja volt, nem volt igénytelen. Soha többet nem jött vissza a göndörség, 6 éves.
2015. márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó !


Előbb utóbb úgyis vágni kellett volna. Vagy a súlya is kirúgta volna. Szóval mindegy,hogy 1 vagy 3 vagy 6 évesen vágod,egyenes lett volna akkor végül. Lányomnak vagy 8x volt vágva a haja 15hós koráig és mégis loknis most is ,majdnem 2,5 évesen. Mindenki riogatott,nehogy levágjam,nem marad olyan.Hát mondtam is már nem egyszer volt vágva,genetikailag ilyen neki.Húzza ki a súlya neki is egyébként.Ha egyenesen hátközépig ér,akkor loknis tövig.Most egyenesen fenékig ér neki,most a tövénél már van pár centi egyenesség,mert lehúzza a súly.

Kérdésre visszatérve,nekem nem tetszik a hosszú fiú haj.De hát annyi kopasz lány is van,szóval... :D

2015. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!