Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert igy jar a babam?

Miert igy jar a babam?

Figyelt kérdés
16 honapos kisfiam kb. 3hete kezdett jarni egyedul,csak azt nem ertem hogy miert ugy megy hogy az egyik labat lerakja szepen a foldre a masik labaval labujjhegyen megy.Le fog majd errol szokni?Azt tudom hogy sok baba labujjhegyen jar de olyat nemnagyon ismerek aki hasonloan megy mint az enyem.Ha valakinek volt ilyen kerem irja meg.Koszi

2015. márc. 8. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is el kell most vinni orthopediára mert mikor járni kezd el kell menni ott megmondják majd.
2015. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos és 1 hónapja kezdett el felállni. Ugyanígy lábujjhegyen áll, most már lépeget is. Néha leteszi, de általában csak akkor ha valami puha felületen, takarón áll. A neurológus szerint teljesen normális, semmi baj ezzel még, azt mondta ha 3 évesen is még így jár az baj. A dévényes viszont azt mondta, hogy nem árt tornáztatni kicsit.
2015. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi ez miatt nem hagyhatuk abbA a dèvènytornàt!
2015. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem mennyi idős most a gyereked? Teljesen rendbe jött azóta? Mennyi idősen kezdett el lábujjhegyezni?
2015. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hù hàt èn 2hónaposan megnèzettem mert koraszülött, nem volt vele gond csk a dèvènyes mondta hogy nem ereszti figyeljük, így 2havonta rànèzett, ès ellenörzèsre a korhàzba is visszajèrtunk.Októberben màr mind kèt helyen szóltak hogy ebből baj lehet feszes a làbfeje bokàja de egyenlőre nem kell kezelni mèg fel nem àll.... Születèse szerint pont 8hónaposan àllt fel,december 24èn, azóta is fenàll a helyzet, javul de mivel nagyon felfelè törekvő mindig az kell neki ami magason van, mindenre fel akar màszni így van hogy visszàbb esik. Most 10hónapos bútor mellett szalad 60% rààll a làbàra ha a súlypont rajta van, de ha lèpni pròbàl làbujjazik rögtön, 4 hetente jàr a dèvènyes, most szóltak hogy cipő is kellene neki az is segít, de mèg csak 16os a làba :-S
2015. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem 7 èves lesz nyáron a fiam ès mezitláb mig mindig lábujjhegyen megy!!

Jövő hèten megyünk Dèvènyeshez remèlem nem kèső , attól fèlel műteni kell!!

Állítólag valami achilleus in rövid neki

2015. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És 7 évbe telt, hogy megnézesd?
2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kedves utolsó

csak Magyarországon szarnak az orvosok nekem meg nincs pènzem magánra tornáztatni kell , ès közöltèk majd kinövi!!

Utolsó nem tetszik a stílusod!!

2015. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szarnak az orvosok a gyerekekre is!!Ezt akartam irni
2015. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát tudod ha látom, hogy a gyerekemmel baj van addig megyek amíg nem foglalkoznak vele, ha kell magánba akkor is ha egy hétig csak zsíros kenyér van otthon. Vannak szar doki, de a gyereked egészsége neked kéne, hogy fontos legyen.
2015. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!