Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar menni a babám?

Miért nem akar menni a babám?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam 1 hete indult el önállóan.Előtte sokat mászott és rengeteget ment és megy is térden.Elöször csak pár lépést tett egyedül,majd bejárta az egész lákást,igaz még nagyon óvatos,megfontolt lépésekkel ami normális.2 napja viszont egyáltalán nem akar menni.Elindul aztán azonnal térdre megy és úgy közlekedik vagy mászik.Miért van hogy nem akar menni?Néha úgy tünik mintha elfelejtette volna hogy kell.Anyukák nálatok is volt iyen?Mikor fogunk sétálgatni az utcán?

2015. febr. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy elesett, megütötte magát és fél egy kicsit. Pár nap múlva újra próbálkozik. Nincs ezzel baj!
2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem baj, eddig is átfették egymást

amikor kúszott akkor még forgott is

amikor mászott akkor még kúszott is

szal ha járni fog, akkor is le fog még menni térdre, vagy mászásba

2015. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*átfedték
2015. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos fiam is elindult, tett pár lépést önállóan, aztán semmi. Két hete megint kúszik, hiába ösztönzöm, csak mászni akar. Nem így komfortos még, nem is akarom nagyon erőltetni.
2015. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem érzi biztosnak ezért gyakorolja még azt amit előtte.Nyugi elindul majd.Nálunk is volt pár nap kihagyás.1 hónapja indult el a lakásban már szalad.

Esetleg azt nézd meg nincs-e olyan rész ahol csúszik a padlón a lába.

2015. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam.
2015. febr. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!