Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert igy jar a babam?

Miert igy jar a babam?

Figyelt kérdés
16 honapos kisfiam kb. 3hete kezdett jarni egyedul,csak azt nem ertem hogy miert ugy megy hogy az egyik labat lerakja szepen a foldre a masik labaval labujjhegyen megy.Le fog majd errol szokni?Azt tudom hogy sok baba labujjhegyen jar de olyat nemnagyon ismerek aki hasonloan megy mint az enyem.Ha valakinek volt ilyen kerem irja meg.Koszi

2015. márc. 8. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem tetszik a stílusom nem igen hat meg, nekem meg azok a szülők nem tetszenek akiknek nem fontos a gyerekük egészsége.
2015. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De ha azt mondták neki, hogy kinövi? Volt a válaszoló orvosnál és az orvosnak volt ez a válasza. Én most így jártam a neurológián. Járunk ellenőrzésre a babámmal születésétől kezdve és erre a pipiskedésre azt mondta a neurológus nekem is, hogy ez még nem gond, majd kinövi.
2015. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt de gond, másrészt ha vqlaki 2-3 évig ezt elhiszi azt megértem, de 7 évig?
2015. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a szarnak az orvosok nem igaz, 4 orszàgban èltem...nem mondom hogy nincsenek jó orvosok kint, de ugyan úgy vannak rosszak itt is, minden orszàf egyforma!!! Sehol sem kolbàszból van a kerítès!

Mentalitàsok vàltoznak,eszközök de az emberk ott is emberek!

Angliàban pèldàl nem maadt volna èlerben a fiam!

2015. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A gyerek járt gyógytornára is , voltunk pár orvosnál nyilván a gyerekem az első !!

Kikèrem magamnak ezt a bunkóskodó stílust!! Csak leírtam mi van nekünk erre betámadnak na szèp undorítóak vagytok tudjátok kire èrtem remèlem!!

2015. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!