Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglalkozzak a 14...

Hogyan foglalkozzak a 14 hónapos örökmozgó kislányomma? Sokszor úgy érzem, h elrontottam valamit.

Figyelt kérdés
Kislányom mióta elindult (1 éves 2 naposan), csak megy és megy és megy. Semmivel nem tudom lekötni, semmi nem érdekli. Se könyv, se vers, se ének. Nem ül meg az ölemben, h bármi fejlesztő játékot játsszunk. Egyszerűen jön-megy és pakol, mrgszerez, hurcol dolgokat. Ebből áll a napja. Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogy fog megtanulni így bármit is? Nagyon szeretem, napjában többször próbálok vele játszani, de semmi eredménnyel. Hetente 2x elmegyünk foglalkozásra, versek, zene, ölbeli játékok, minden gyerek szépen ül az anyja ölében, és csinálja, amit kell (csipcsip csóka, hüvelykujjam almafa, kerekecske stb.), az én gyerekem meg össze vissza bóklászik, játszik, ha ölbe veszem sír, hisztizik. Olyan hülye kellemetlen érzés, mintha nem szeretne. Pedig sír utánam ha kimegyek az ajtón, ha a velünk együttélő Mama itthon van, akkor is. Nagyon aggódom. Ez normális? Természetesen első gyerek, és nincs nagyon összehasonlítási alapom.

2015. márc. 9. 01:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. :) Sokat vagyunk most már kint, megy a világnak neki :D
2015. márc. 9. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!