Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kortól ajánlott a...

6 hónapos kortól ajánlott a bébikomp! Volt valaki, aki 6 hónaposan beletette a babáját a kompba? Sok rosszat hallok róla, de nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
Persze nem egész nap abban lenne, csak 1-2 percet, pl míg mosogatok. A babakocsiban bent a lakásban nem szívesen van!
2015. márc. 9. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Járóka, kiságy?
2015. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kiságy kilőve,van,hogy nem is akar abban elaludni,csak mikor már elaludt a mi ágyunkba,utána teszem a kiságyba!de utazóágyat már néztem,hétvégén jön meg!azt is oda tudom tenni,ahol én vagyok,csak kíváncsiságból is kérdeztem ezt a kompos dolgot!
2015. márc. 9. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen volt (jumperoo):

[link]

Imádta a fiam. Rengeteget ugrált benne, volt, hogy el is aludt. Igaz drága, és kb 4 hónapig használtuk, viszont többért adtam el, mint amennyiért vettem.


Bébikompról én is csak rosszat hallottam, azt nem akartam semmiképpen használni.

2015. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ül magától stabilan és nem járkál kapaszkodva, csak kárt okozol neki.
2015. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bébikompot szerintem se vegyél. Épp ma beszélgettünk erről a védőnővel. Ő is azt mondta, hogy semmiképp nem ajánlja, mivel abban mindent elér, így nincs ösztönözve a mászásra se, és nem tesz jót a kis testének se. Akkor inkább ha nincs más választás, sztem a hordozót ha beviszed, felrakod székre valahová, ha megmarad benne és akkor inkább abba rakd.
2015. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak szerintem korai.én mondjuk egyáltalán nem használok,kaptunk ajándékba de úgy se. olvastam,hogy sok baleset van belőle,meg amúgy se jó ha ezzel tanul meg menni,máshogy kell vele,meg nélküle. ha akarod használd ettől függetlenül 1-2 perc tényleg más,mintha beleteszed órákra,de megteszi egy járóka is,karám,utazóágy (azt már ne vegyél ha nincs) vagy játszószőnyeg,vagy leterített pléd
2015. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki ajánlja, de a gyerekorvosok, ortopéd orvosok, neurológusok, gyógytornászok frászt kapnak tőle.

Amíg nem elég erős az izomzata, addig kifejezetten árt, terheli a gerincet, csípőt. Ezen kívül nem motiválja a babát a korának megfelelő mozgásra (kúszás, mászás), egész egyszerűen megtetszik neki.

Szerintem hagyd a bébikompot, és inkább az utazóágy.

Nálunk fixen a nappaliban van a járóka, ha teszek-veszek a konyhában egyedül is elvan benne néhány percig, kárt nem tud tenni se magában, se másban.

2015. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a kompot,inkább pihenőszék,hordozó vagy akár a babakocsija is tökéletes erre a célra.

De lehet venni ilyen babacenternek nevezett játékot is ami hasonló mint a komp,de nincs kereke.Középen van és körbeforog az ülése ,az ülés körül pedig fejlesztő játékok vannak.

2015. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Ajánlott a fszt! Aztán majd mehetsz orvostól orvosig, hogy jaj, miért cásmpás a gyerek?!


Tedd járókába, bmeg!

2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Sztem se tedd bele még.. Szépen kérdezett mi ez a durva alpári stilus h bmeg????? Gyeshuszár!!!!!!
2015. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!