Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Javasolna valaki biztonsági...

Javasolna valaki biztonsági ajtórácsot? Arra gondolok, amit a lépcső aljára meg tetejére szoktak szerelni, hogy a gyerekek ne tudjanak lépcsőzni? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egyet tudunk: olyat nem, amit nem kell csavarozni, egy ismerősnél egyszer kirepült a keretből, egyszer pedig az egyéves gyerek maga vette ki.
2010. febr. 15. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp,hisz látod,hogy kerettel is repülnek,nem még nélküle...
2010. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hosszas kutatómunka eredményeként maximálisan az ikeás barna fa színű rácsot merem ajánlani!! Fúrós, nem feszítős igy tuti nem repül ki vele a gyerek sehova.

Messze a legolcsóbb!!! (ikea familiy kártyával, ami semmibe se kerül 8900 ft. volt)és szerintem izlésesebb is, mint a műanyag rácsok (tekintve hogy nálunk pl. évekig része lesz a lakásnak a rács, mivel 2 éves a nagyobb és 2 hónapos a kisebb). és mindenképpen a fa színűt vegyétek, ne a fehéret mert a fehér azt hiszem csak 90 cm-ig jó a barna meg 75-től 110 ig mindenre.

Nekünk pont 95 cm az egyik helyen ( a lépcső alján) amit zárni kellett, szóval mi egy átlagos ráccsal jól megszívtuk volna.

Én ennél csak drágábbat láttam.

Ja persze megnézheted még vaterán, teszveszen, de ott is akkor kérdezz mindig rá, hogy hány cm szélességig jó!!

2010. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!