Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6és fél hós baba nem nyul...

6és fél hós baba nem nyul tárgyakert és ha a kezébe adok valamit elengedi baj?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre a babám nem tud szoritani és ez álltal nem fog és nem is nyul mi lehetez?

2015. márc. 10. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Huh hát azt nem tudom,hogy baj e,mert friss anyuka vagyok,egy 3 hónapos babával.

De ha abból indulok ki,hogy az én kicsim már nyúl dolgokért és szépen megtartja őket,akkor lehet,hogy valami nem stimmel. Bár persze mindenki azt mondja,hogy minden baba másképp fejlődik.

2015. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony gond. A 3 hónapos státuszon nézik, hogy nyúl e a baba tárgyakért, a 6 hónaposon meg már azt nézik, hogy egyik kezéből átveszi e a másikba. Keressetek fel sürgősen egy gyerek neurológust.
2015. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 hosan voltunk neurologian és mostmenk csutortokon... Mire utalhat ? 4 devenytornán voltunk azota sokkal ügyesebb ... De meg megyunk ! Makk egeszségesnek látszik . ha valami komoly agyi gond lenne latszana ?
2015. márc. 10. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre csak orvos tud pontos választ adni. Mi is csak anyukák vagyunk, mint Te: orvosi diploma és szakirányú tudás nélkül.
2015. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy mosolyos ertelmes kisbaba..
2015. márc. 10. 08:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami gond nyilván van, de nem valószínű,hogy nagy. De nyúlnia már kellene dolgokért. A fiam anno 12 hetesen már nyúlt és megfogta a csörgőt. Lehet,hogy hipotón és azért nem tud szorítani.
2015. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Megírnád, hogy azóta mi lett a babáddal. Remélem minden ok. M.
2015. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Az én kisfiam 5 hónapos és még szintén nem nyúl a tárgyakért se hason se fekve se “ülve”’! Kedves kérdező, nektek változott a dolog?
2018. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Akik babája nem nyúlt a targyakért azóta hogy alakultak a dolgok?
2023. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!