Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is szoktatok nevetni a...

Ti is szoktatok nevetni a gyereketeken, babátokon?

Figyelt kérdés

Tegnap a játszótéren elesett a lányom nem akart felállni és lekönyökölt. Olyan édes volt én meg hangosan nevettem rajta milyen vicces volt. Tiszta rosszul éreztem magam, hogy kinevettem.

Ma meg a két nagy labdáját akarta egyszerre megfogni de nem sikerült és tiszta vicces volt.

Ti is szoktatok nevetni rajta?


2015. márc. 10. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hatalmas baj lenne, ha egész gyerekkora alatt nem nevetne az anyja, hanem mogorván nézné mit csinál...
2015. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul. Az én kicsim napjában többször is bemutat olyan produkciót, amin jót kacagunk! Egy idő múlva majd nevet ő is velünk, meg rajtunk! :)
2015. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoktunk :D szinte egesz nap nevetunk rajta, olyanokat csinal :D
2015. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiam még csak 7hós lesz, de mi is szoktunk nevetni...de ez inkább a "jaj, de ügyes, imádom, mindjárt megzabálom" nevetés...pl múltkor játszottunk vele a férjemmel, hogy két oldalról körbe feküdtük, és kinézte magának a kis kék niveás tégelyt. nah mi ezt nem hagytuk neki hanem mindig elvettük előle. most gonoszul hangzik, lehet, de annyira aranyos és ügyes volt. körbe körbe, egyik kéz másik kéz...és nem lehetett nem nevetni, mosolyogni. de én emiatt nem érzem rosszul magam, mert nem gúnyosan, kárörvendően nevetem ki.
2015. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért is szoktam nevetni rajta, hogy ő is így fogja fel majd a doogokat. Nem tudom mennyire fog működni. Most 9 hónapos. Sokszor egy buksi koppanást vagy "elesést" is nevetéssel reagálok le. Látom rajta hogy megszeppenik de aztán elvigyorogja magát, nem sír :)
2015. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!