Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba kell mennem 4 hónapos...

Kórházba kell mennem 4 hónapos, kizárólag szoptatott baba mellett?

Figyelt kérdés
Egy napra be kell feküdnöm, és nincs annyi tejem, hogy tudjak szoptatás mellett még fejni is. Próbáltam, de kettőből nem jön össze 100 ml. :( Ha arra a napra vennék tápszert, azzal nem ártok neki? Próbálok alapítványi szobát fizetni, de csak egy van azon az osztályon, és állítólag nehéz kifogni, hogy senki ne legyen ott.

2015. márc. 10. 09:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

jesszusom,kézivel akartál fejni? nem mindenki olyan szerencsés,hogy az használ. nekem pl.mindig is erős szívás kellett. lehet két deci is a mellemben,kézivel semmi nem jön,gépivel meg 10perc alatt lejön. valószínű te is az a típus vagy,akinek nem jön be. ráadásul az inkább maradék lefejésre való,éjszaka teljes mennyiséget fejni vele 1 év. hidd el,menj be a mini manóba,kölcsönözd ki a medela lactinát,akár új vagy használt dupla szívófejet veszel hozzá,ezerszer többre mész. egyszerűen van amikor valakinek nem feji ki a kézi,nekem a gépiből is mindig a legerősebben kellett fejnem. a baba is marha erősen szívja,mikor véletlenül mellé cuppant kicsit,tiszta lila lett a bőrőm. nem mindenkinek válik be a kézi.hidd el a gép a legjobb,ha mást nem keress napi kölcsönzös helyett,van ahool 10 napra is lehet kölcsönözni,csak úgy meg drágábban jön ki havi szinten. csak dicsérni tudom azt a mellszívót. lesz ott tej,csak ne kézivel szenvedj!

13as

2015. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!