Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt alszotok a babáitokkal,...

Együtt alszotok a babáitokkal, vagy külön ágyban? És ha igen, mióta, születése óta, esetleg később fektettétek magatok mellé?

Figyelt kérdés
Lányom fél éves, az utóbbi hónapokban, amikor reggel 6 körül felkel enni, utána magunkhoz veszem, így alszunk tovább kb 8-9ig. Este minden gond nélkül elalszik magától az ágyában, éjjel ha felébred, cumit vissza és alszik tovább, nem hinném, hogy megszokta a köztünk létet. Bár, későbbiekben még lehetnek ezzel problémák, de én nem ítélem el ha valaki maga mellé veszi babáját. Ennek ellenére kapta hideget-meleget, mégis imádom ha mellettem fekszik, olyan édes.:)
2010. febr. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Off: Hányadszor teszi még fel valaki ezt a kérdést? Szerintem már szanaszét rágtuk ezt a témát.
2010. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna ha mellettem aludna. Nagyon ritkán szokott is amikor óránként ébred de általában jobban alszik egyedül. 9 hetes kora óta a saját szobájában a saját ágyában alszik és soha nem kellett altatni csak beteszem kicsit elvan aztán elalszik. Persze mindig vannak kivételek.

1 éves

2010. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elejétől fogva külön szobában.Ő is féléves.Kb 2x-3x volt olyan,hogy hétvégén korán kelt (korábban,mint mi szerettünk volna) és átvittem magukhoz,hogy tudjak még pihenni.Semmi értelme nem volt,10 percet nyertem.Ha felkel,akkor azt akarja,hogy öltöztessem fel és induljon a nap.A nagyágyban is csak nyűgösködik.Ne haragudj,ez nem kifejezetten neked szól,de én már picit unom,hogy kétnaponta van egy "együtt-külön alvós" kérdés.A keresőt használva sokat találsz.
2010. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hónapos koráig köztünk aludt. Egyik nap megpróbáltam,hátha elelaszik a kiságyába egyedül,hát majdnem elájultam,,mert mindne probléma nélkül megtette. Azóta a kiságyába alszik és nem is ébred éjjel enni,csak ha kiesik a cumija,akkor reklamál. :-)

(A kiságy amugy a mi szobánkban van)

2010. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elejétől külön szoba. Nekem biztos jó lett volna vele aludni, de nem láttam értelmét rászoktatni. az a kis éjszakai átjárkálás meg kell is, hamarabb lemennek a plusz kilók :P:)
2010. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te. Születése óta a saját kiságyában aludt, de velünk egy szobában. Egész kicsi kora óta a hajnali etetés után mindíg magam mellett hagytam a nagy ágyban, tök jó volt figyelni, nézegetni, meg gyönyörködni benne.

Aztán 6 hónaposan külön szobába tettük, de ha hajnalban megébredt, úgyanúgy át szoktam vinni a mi ágyunkba.

Aztán 7 hónaposan elkezdtek jönni a fogacskák, 3 borzalmas hét alatt kibújt 4 foga, és mivel baromi rosszul viselte, előfordult, hogy éjfélig 6-szor mentem át cumit visszatenni, vagy éppen gyereket visszaaltatni, megegyeztünk a férjemmel, ha úgy látom, hogy nehéz éjszakánk lesz, inkább átviszem a cókmókomat a gyerekszobában lévő ágyba, és ott alszok.

De ott is csak végszükség esetén veszem magam mellé, ha már tényleg nagyon unom az ugrálást a kiságyhoz. Én azt vettem észre, hogy mellettem nyugodtabban alszik.

Szóval, mindig a saját ágyában kezdi az éjszakát, de a reggeli ébredés az már akárhol történhet. :))

Nem hiszem hogy ezze elkényeztetném.

2010. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem találtam hasonló kérdést, ha esetleg ti be tudnátok linkelni őket, megköszönném.
2010. febr. 15. 14:14
 8/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam őket, nem értem miért nem írta ki idáig, hiába kerestem rá...
2010. febr. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!