Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kislány?

Fél éves kislány?

Figyelt kérdés
Fél éves a kislányom,syeretnék másik babát is hogy legyen testvérje...nem akarom hogy nagy legyen közöttük a korkülömbség.Syerintetek hama lenne még vállalnom?
2015. márc. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
hama :D
2015. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem korai lenne, én nem tudnék most még a 8 hónaposom mellett száz százalékosan egy másik babára is figyelni.

Ha neked van elég erőd hozzá, akkor rajta.

2015. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nektek kell tudni, érezni. Az én lányom januárban volt 18 hónapos. December körül éreztem azt, hogy jöhetne egy második baba. El is kezdtünk próbálkozni, de eddig még semmi.
2015. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerkőceim között egy hónap híján két év van /23 hónap/. Ezt csak azért írtam le, mert ha jól számolom, a Te gyerekeid között 15 hónap lenne, ha most esnél teherbe. Nézd! Nekem kutyanehéz ekkora korkülönbséggel is, nemhogy kevesebbel! Én még várnék a helyedben.
2015. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te érzed mikor szereznétek meg,hogy lenne jobb.mindennek van előnye hátránya.nekem olyan hasfájós volt el nem tudom képzelni,hogy most neki lássak még egynek.de ha nyugodt babád van,és szeretnéd a te dolgod :-)
2015. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!