Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, voltatok már olyan...

Anyukák, voltatok már olyan helyzetben, hogy babátokkal elmentetek egy hosszabb útra kocsival, és végigüvöltötte az utat?

Figyelt kérdés
Hiába álltam meg,ahogy visszaraktam az ülésbe,visitott.nagyons sajnáltam szegénykét,de nem tudtam mit tenni.Egy órát orditott.Nem volt se éhes se szomjas se pisis se kakik.Melege se volt.
2015. márc. 10. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen voltam ilyen helyzetbe.


Talán az egyik legrosszab amikor 1 éves volt és No-bol Mo-ra utaztunk. Elötte csak repültem vele, de ekkor elég nagynak találtuk 12 óra úthoz. Hát 3 órát végig üvöltött. Neki akkor szerintem az volt a baja, hogy felébredt, nem tudott vissza aludni, és sötét volt oda kint, nem látott semmit sem. Iszonyat volt, de ez van, ott voltam, hallotta, hogy ott vagyok, própbáltam fogni a kezét és ez van.


Ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2015. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

úgy tudom a babáknak pihenni kell, nem ülhetnek órákon át meggörbítve


(20 perc a javasolt..)

2015. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom ilyen. Nem mehetek vele hosszabb útra(10 percnél hosszabbra) ha én vezetek, mert ordít. Ha más vezet, akkor ki kell vennem a gyerekülésből és szopizik így elvan, már 2 éves, kb féléves kora óta ezt csinálja. A nagyobbik lányom nem csinálta ezt, nem is értem, hogy miért csinálja. Remélem azért majd elmúlik neki és megszereti az autózást.
2015. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy minnél csilingelősebb,zörgősebb,zenélősebb játékot beszerezni,nekem sokszor megnyugodott rá.amúgy nem refluxos pl.? akkor is nagyon ordítanak ha leteszed
2015. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik lányom volt ilyen, aztán mikor kicsit nagyobb lett, kiderült, hogy szemüvegre van szüksége, meg egyébként is rosszul van az autóban. Én is mindig hiába álltam meg, mikor újra indultunk, rögtön megint sírt.
2015. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 éves a fiam,és kb 4 hós korától ezt csinálja.1 éves gyerekkel nem szabad 3-4 órát utazni,mert fájhat a gerince?Az a baj,hogy a szülein 4órára laknak.Ha nem megyek el,nem látom őket .Ők nem tudnak jönni sajnos.Ezért kell utazni.A csilingelös dolgok nem kötik le,azonnal eldobja,bármit kap a kezébe.
2015. márc. 10. 16:08
 7/11 anonim ***** válasza:
1 évesen simán utazhat ennyit...Mi olyan babahordozót vettünk, aminek van egy speckó gerinctámasza, gyakorlatilag fekszik bent a gyerek...
2015. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi ha hosszabb útra indulunk felrakom az ipad tartót és el indítok egy mesét amikor már unja hogy le van kötözve. Általában alvás időmben megyünk, de ha ez nem sikerül akkor marad a mese. Nem tudok úgy koncentrálni a vezetésre hogy üvölt a gyerekem, szóval várom a lepontozást amiért olyan gonosz anyuka vagyok aki mesével foglalja le a gyerekét ahelyett hogy balesetünk lenne.
2015. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagy rossz anya sőt!jó ötlet!én is ezt fogom csinálni.!És hova rögzited az ipod tartóT?
2015. márc. 11. 08:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ezt a tabletemmel fogom csinálni csak azt nem tudom hogy hogyan müködik a felvétele egy ilyen mesének a tabletre.
2015. márc. 11. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!