Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "dilis" ma a babája?...

Másnak is "dilis" ma a babája? Teljesen kész vagyok, pedig még dél sincs.

Figyelt kérdés

8 hós lányom ma egész nap "tombol". Tör zúz maga körül, dobálja ki a játékait, csapkod velük (többek közt engem is). Lerámolta a könyvespolcot (tilos hely, sosem ment arra), kipakolta a ruhásszekrényt, a szőnyeget rágja, a rágókáit eldobálja.

Üvölt, nem eszik, nem alszik, nem iszik. Verekszik és ha elfárad akkor is csak forog körbe körbe nem bír elaludni.

Tudom, hogy fogzik, kapott Viburcol kúpot, bekentem az ínyét, de így sem hajlandó semmit elfogadni.


2010. febr. 15. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ajjaj! Nálunk ez már kb. 1 hete tart. A mi babánk is fogzik. Semmi nem jó neki, nem akar rendesen enni, inni egyáltalán, nem játszik, nem üldögél, nem jó járkálnia sem, fekve sem marad el. Pedig sokszor egyedül játszik vagy 1,5 órát, közben nézi a meséket, hallgatja a gyerek zenéket. A babakocsiban sem jó neki, pedig imád sétálni, nézegetni. A szánkózást kb. 10 percig bírja. Nyafog egész nap. De az alvás megy neki kb. fél óra karon altatás után (hűsítő gél és Nurofen segítségével).

Már én sem tudok mit kitalálni. Kitartás.

2010. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam egész délelőtT aludt, pedig nem szokása. Igaz, még csak 2,5 hónapos.
2010. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valami lehet, mert az enyém meg (az örök nyüzsgő) egész délelőtt ásítozott, kókadozott, sajna már az ebédet sem várta meg, fél 12 óta alszik. (15 hónapos).
2010. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy van valami a levegőben, mert nálunk is 3 napja dili van. Már teljesen kész vagyok tőle.

Eddig végigaludta az éjszakákat, most 3-4x is be kell hozzá menni, napközben mint aki erőlködik, nyög, vörösödik a feje, olyan, mintha mérges lenne, aludni nem akar. Ugyan kezdi a fogzást, de azért ennyire nem volt vele gond eddig. Csak kézben van el, de van, hogy azt is megunja...

Nem tudom, mit tehetnék...

2010. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Baj van nálunk is.Volt napirend.Most az husss...Elszállt.Alig evett reggel, majd 1 óra altatás után aludt.Jött sógornőm, attól meg sírt.Nem jó a szőnyegen, a pihenőszékben sem.Állítólag a hétvégén 10!! fok lesz.
2010. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál ma van a 3. nap, hogy kihagy két étkezést, reggel fél 7-kor evett, azóta semmit. Se tízórait, se ebédet. Nyafog, dobálja magát, vergődik... én már nem tudom mi baja. Kúpot ugyan nem adtam neki, de bekentem az ínyét, remélem, hogy csak a foga miatt ilyen és nem azért, mert beteg. 8 hónapos, nincs még foga, de régóta vergődik, de eddig legalább evett valamit.
2010. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tuti melegfront jön, az én kislányom (7hetes) is alszik napközben, pedig nem szokott. :-)
2010. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az én kisfiam 3,5 hós, és 3 napja nem alszik rendesen éjszaka. Kb. óránként, 2 óránként felkel, nyűglődik, dobálja magát, sírdogál. Eddig pedig csak egyszer keltem hozzá etetni és ennyi, aludt tovább nyugodtan. Most meg ahogy leteszem a fejem már kelek is mert felébred ismét. Biztos a melegfrontot érzik,én is remélem hogy más baja nincs.
2010. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne tudjátok meg, hogy jártam.... Én hülye, ezzel az éjszakai nem alvással kapcsolatban annyira a fogzásra koncentráltam, hogy egyszerűen nem jutott eszembe, hogy itt inkább az alvászavarát kellene kezelnem homeós bogyóval.

Párom olvasta valahol a Sedatif PC-t, ilyenkor azt kell adni nekik. Volt is itthon, úgyhogy tegnap már kapott 1-1 db-ot reggel és lefekvés előtt.

Egyszer kellett csak felkelnem hozzá, akkor is csak azért, mert szomjas volt, és kábé egy hete már alig aludtunk valamit, úgyhogy ez hatalmas előrelépés!

Próbáljátok ki Ti is, hátha bejön másnál is....

2010. febr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
07:30!Mekkora a babád?Nálunk most volt szörnyű az éjszaka.Alszik, és mégis pörög-forog,Állandóan ott strázsálok a kiságy mellett.
2010. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!