Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumpli és sárgarépa után...

Krumpli és sárgarépa után milyen zöldséget adjak ebédre a kicsimnek? Esetleg céklát, cukkinit? Hogyan készítitek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

sütőtököt is adhatsz.

van jópár táblázat, én kb ezt figyeltem, állítólag szigorú, nekem bevált:

[link]

recepteket pedig a babaszoba.hun találsz hónapra lebontva.

2010. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérdésedből nem igazán derül ki hogy milyen ídős gyermekről is van szó.Mi négy hónapos korától eszünk szilárd táplálékot,sütőtökkel kezdtük azt nagyon szereti,azután az alma-őszibarackot ette,öt hónaposan tök főzeléket,cukkinit és brokkolit próbáltunk.Most nyolc hónaposan meggy-alma szószt csirke hússal,borsó főzeléket hússal,krumpli főzeléket hallal és úgy csinálom mintha mi ennénk,harmadik gyermekemet nevelem sosem volt gond.Sok szerencsét és jó egészséget.
2010. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7,5 hónaposak vagyunk. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Addig kizárólag anyatejet kapott.
2010. febr. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!