Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek sokat dolgozi...

Anyukák, akiknek sokat dolgozik a párja! Mennyit vagytok egyedül a babával? Mikor megy dolgozni apuka, és hány órakor ér haza?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kb. 12 órát. Ebből 2-t alszik a gyerkőc, de a maradék 10-ben ébren van és bizony kiköveteli a figyelmet. Nem könnyű. :(
2010. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
általában reggel 7-kor megy el,és este 8 körül jön haza.délben hazaugrik ebédelni egy negyed órára,ennyi.de muszáj,mert fizetnivaló meg van bőven.ezidő alatt egyedül vagyok teljesen,mert anyukámék messze laknak.nálatok mi a helyzet?
2010. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6tól 6ig dolgozik a párom, éjjel pedig külön alszik, szóval kb 3 órát tölt velünk, a maradék időben 2en vagyunk egymásnak a lányommal. Nehéz :(
2010. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem 7 körül megy el és este 7 körül ér haza. Egész nap egyedül vagyok a 4 hónapos kislányommal. Alig várom, hogy jobb idő legyen és a sétálást jobban tudjam élvezni. :))
2010. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem általában hajnalban elmegy 4:30-kor és (ha túlórázik ami elég sűrű mostanában)akkor csak este 19:30 körül ér haza.De van olyan is hogy 16-ozik.És már egy pár hónapja még hétvégén sincs velünk,minden nap megy melózni.Nagyon rossz de muszály mert az idén építkezünk.Mesélj felétek mi helyzet?
2010. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elöző! Miért alszik külön a páraod? A baba miatt?
2010. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Férjem reggel 7:40-kor megy, délben hazajön ebédelni, és este csak 10 körül ér haza (másodállásban is dolgozik). 11 hónapos ikreim vannak, átalusszák az éjszakát, de este esznek 23:30-kor. Így virrasztanunk kell, mert fél 11-kor fürdetünk (egyedül nehéz és veszélyes is megfürdetni őket). Szóval, olyan 2 órát látom naponta, hétvégén is van, hogy be kell mennie dolgozni. Lassan kezdek megbolondulni az egyre hisztisebb srácokkal.
2010. febr. 15. 16:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Reggel 5-kor megy és este 6-7 között jön. 5 hónapos, kb. 2 órát alszik napközben. segítségem nincs.
2010. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
reggel 7-kor megy,8-kor indulok a 3 gyerekkel: irány az ovi,letesszük a legnagyobbat(4 és fél éves)és hazajövünk a két kicsivel(2 és fél éves és 6 hetes).5-re ér haza a férjem.
2010. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hűűű..nem vagytok semmik!!!!Én meg itt nyekergek a 20 hósommal, mikor segítségem is van és a férjem sem dolgozik ennyit!Kitartás nektek, nagyon ügyik vagytok:)
2010. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!