Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már hogy kicsit...

Előfordult már hogy kicsit ingerültebben viselkedtél a babáddal?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy ingerültebben beadni cumit a szájába hajnali 2-kor. Vagy erélyesebben magadhoz szorítod miközben altatod? Előfordulhat ilyen egy anyával?
2015. márc. 12. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne fordulhatna elő, sőt, még durvábbak is.

Az ember türelme véges, nem vagyunk mi gépek, vagy szentek.

2015. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszod!
2015. márc. 12. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
velem sajnos előfordult már. jó fizikálisan próbálom nem kimutatni, ahogy írtad hogy erélyesebben magadhoz szorítod, ilyet egyszer csináltam , már kb 2-3órája nyűgösködött a kicsi és már nem bírtam. de piszok rosszul éreztem magam mivel a nyűgösködés átment sírásba. borzalmas volt. azóta semmi ilyet nem tettem. de olyan van hogy már kicsit erélyesebben, inkább határozottabban szólok rá, vagy mondom neki hogy alvás...stb. a férjem 3 műszakban dolgozik. mikor éjszakás akkor reggeltől kb délig és d.u. 4-5től 9ig alszik. én ilyenkor a 7hós fiammal a szobában vagyunk és én is és a pici is bekattan a 4 faltól. amikor fent van a férjem akkor takarítok főzök. tehát ezeken a napokon szinte semmi szusszanási időm nincs így néha tépelődnek az idegeim. de nem bántanám a fiamat sose. így is mikor kicsit határozottabban csitítgatom olyan megszeppenve, ártatlanul néz rám hogy el tudnám ásni magam hogy feszült vagyok.
2015. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. de ahogy az első írta, nem vagyunk robotok. nem egyszer sírtam el magam egy ilyen több órás kínlódás alatt/után mert egyszerűen kikészülök.
2015. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van igen. Velem is előfordult már ilyen sajnos... 24 órába egyedül vagyok a picivel apuka kint dolgozik. Minden rámszakad..a fejésektől és hogy fáj a mellem mégjobban ingerült vagyok...segìtségem nincs.. sajnálom ilyenkor szegény ..igyekszem nem rajta leverni a dolgokat..
2015. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én pont ma könnyeztem nem is egyszer hogy lehetek ilyen, nem mertem kiírni


nálam az ellökéssel van baj, már félek magamtól...

(persze nem izomból)

és kközben csak szeretből volt :(


egyszer játszunk a szőnyegen, sokszor odafúrja hozzám magát, épp akkor nem is odafigyeltem mert telon hívtak, és a baba belémharapott szeretetből(de nem az első mindig birka törlemmel tanítgatom neki fáj anyának nem szabad)de szóval abban a pillanatban olyan rosszul érintett, hogy ellöktem magamtól, koppant a buksija is



a legeslegrosszabb hogy teljesen másfajta sírás ez, mintha az egyetlenben akiben megbízik, akitől függ, attól kap ilyet, mintha egy olyan hatalmasat csalódna, aminél nagyobbat nem is lehet(a fájós sírása másmilyen)


de engem olyan bűntudat mardos, hogy alig viselem.


elmúlt, megemésztettük telik az idő.


erre meg a neten vagyok, a pénzzel nincs minden rendben, nem értem hogy történhet ez, nézek mindent, lever a víz, de közben a laptop zsinórral játszik, a hivatalos papírjaim után evickél, mondom nem szabad, játsz ott, ott vannak a játékok, de csak nem tágít, erre már hangosabb vagyok, ügyelek arra hogy komoly arcom legyen, hátha úgy érti, de nem,emelt hangerő megint nem hat, közben újra be kell lépnem, nem enged be a rendszer, most beenged, de elszáll a net, mert kábel kihúzva, na szóval megint elpattan, megint ellöktem. megint az a csalódott sírás, de az a világfájdalmas, egyből kapom fel, vigasztalom, sírok vele, most is könnyezek és nem udom már hogy lehet ilyen.és kivagyok.

erre a kérdés.

2015. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*hogy lehetek
2015. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen majdnem mindenkivel megesik.

Kulfoldon elunk,parom hetvegente van csak itthon,segitsegem nincs,meg baratok se.

Velem megesik neha amikor Mar tenyleg ugy erzem megbolondulok,de mindig azonnal megbanom.persze nem olyanra kell gondolni hogy bantom,soha nem bantanam,de ha valamit szazszor elmondok nem erti akkor erelyesebben arrebb rakom vagy engem is harapott Mar meg varatlan helyzetbe a mellemnel,en is elloktem magamtol.

AZ ember van neha rossz paszba,attol meg szereti a gyereket,Jo Anya,de a turelme,erelye mindenkinek veges..

2015. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már.
2015. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát velem is előfordul hogy eréjesebben szólok rá,vagy már mikor 100x szólok hogy azt nem szabad akkor nem erősen de rácsapok a fenekére amiből természetesen alig êrez valamit hiszen ott a pelli. Tegnap estêre meg már teljesen le voltam fáradva a kis fiatalúr persze nem akart vagy inkább nem tudott aludni mire én: holnaptól megyek át a másik szobába, apa ha jössz jössz, ha nem akkor nem. Most lesz 13 hónapos a kisfiam és ugyan egy szobában,de javarészt külön ágyban alszunk. Tegnap még komolyan gondoltam a "költözést" mire ma reggel emailben a következő cikket kaptam: [link]

Javaslom hogy olvassátok el, szerintem égi válasz volt a tegnapi kiborulásomra!

2015. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!