Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom mindig...

2 hónapos kislányom mindig nagyon sír ha az apjával kell lennie. Miért van ez? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A férjem türelmetlen típus, hamar ideges lesz ha nagyon sokat sír a baba, de ez sosem volt gond. Talán csúnyán nézett rá vagy felemelte a hangját és ez a baj? Kb. 1 hete vettem észre hogy nem marad el semennyire sem vele. Előtte nagyon jó volt a kapcsolatuk, pedig akkor is ilyen volt a férjem, de most valamiért nem tudja elviselni a kislány. Ha odamegy hozzá és szépen beszél vele meg kedveskedik neki a férjem akkor sem tetszik neki és sírásra áll a szája. Pedig most tényleg nagyon igyekszik higgadt maradni, mert mondtam neki hogy biztos érzi rajta a feszültséget. Csak azt nem értem hogy amikor minden jó és apa kedves és nyugodt akkor is sír a baba.
2015. márc. 13. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem fél tőle, ettől több idő és türelem kell, hogy feloldodjon a félelme.
2015. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk akkor volt ilyen,mikor nagyon sokat dolgozott és alig volt vele. meg is szűnt,mikor több ideje lett rá
2015. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még vagy már elváltatok?
2018. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!