Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is csalódott az avent...

Más is csalódott az avent termékekben? Milyet vegyek helyette?

Figyelt kérdés
Vettem a kisfiamnak (6 hónapos) egy avent itatópoharat, és egy rakás sz.r . Tudna belőle inni ha jönne belőle vmi. Olyan mérges vagyok. Kb. két hete vettük és alig jön belőle vmi, de van amikor csak a levegőt szívja. Milyet vegyek helyette? Nektek melyik itatópohár vált be? Szelepes legyen, de az innivaló is jöjjön azért belőle.
2015. márc. 13. 19:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a natural cumisüvege bevállt és ezért gondoltam hogy az itatópohár is jó lesz, de nem. Pedig nem volt olcsó, sőt...
2015. márc. 13. 19:59
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Az avent egy rakás.....

A cumisüveg, az elektromos mellszívó is a kukában landolt pár nap után. Tommee tippeet vettem helyette az bejött.

2015. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem a cumisüvegeikkel semmi bajom, egy rahedli van (hogy kevesebbszer kelljen mosogatni), teljesen jók. Itatópoharukat nem próbáltam még, arról nem tudok nyilatkozni.
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be nagyon, a Tommee Tippee jobban bevált itatóból.
2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Avent-es cumisüvegeim vannak,és a kézi mellszívóm is az.Ajándékba kaptam,de nem tudok rá rosszat mondani.Itat poharat még én sem vettem,még nem tartunk ott.De a Tommee Tippee-ről azt hallottam jó.
2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én mam 6+ itatópoharat vettem,tud belőle inni. (fél éves) csöpögésmentes,de ha megszívja jön belőle. én az ételmelegítőben csalódtam.állítólag nem lesz túl fprró benne a tej.dehogynem! és több idő a melegítése mint ami rá van írva.
2015. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Csak egy röpke kérdés. Eddig miből ivott a gyerek? Használtatok cumisüveget?


Én is vettem Aventes itatót, de mi előtte is cumisüvegeztünk, ismeri a fiam a technikát, hogyan kell belőle inni. Amelyik gyerkőc eddig csak a cicit ismerte, az nem fog azonnal egy műanyagból inni. Más a formája, kialakítása, meg kell tanulnia használni.


Ha cumisüvegeztetek, akkor sorry. Akkor egyszerűen nem jött be nektek. A Tommy Tippi hasonló, mint az Avent és nem látok különbséget a használatában. Talán az Aventest könnyebb elmosni.

2015. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sorry, most láttam, használtatok cumisüveget. Milyen cumival? Ott, ha könnyen jött a cucc, most meg dolgozni kell vele, lehet nem tetszik neki.
2015. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A cumisüveg bevált. Itatópohárbó tomiteepet vettünk szar volt, aztán egy márkanélkülit az meg folyt. Maradtunk a cumisüvegnél. 10 hónaposan kapott egy mam csepegégmentes cumisüveget azt szerette de szétrágta egy hét alatt, most nüby kulacsunk van azt 2 hónapja nyúzza most egy éves már ez is néha csöpög de még jó. Már pohárból is egyre ügyesebben iszik ugyhogy nem veszek másikat. Ha nem akarsz pénzt kidobni akkor itasd cumisüvegből. Ugyanugy megtanul később inni. Igy visszagondolva feleslegesen dobtunk ki az ablakon több ezer forintot.
2015. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek nem tud belőle inni, én is kipróbáltam és van hogy csak a levegő jön belőle. Ez az újfajta itatója és nem tudom úgy forgatni a szelepet hogy jó legyen. Próbáltam mindenhogy.
2015. márc. 13. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!