Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki ha apósomat...

Szerintetek ciki ha apósomat kérem meg hogy vigyázzon a 20 hónapos fiamra amíg Elmegyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Anyósom és a párom is dolgozna akkor,viszont apósom szabadnapos lenne.
2014. márc. 6. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, miért lenne ciki?
2014. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs más programja, miért lenne az. Úgysem tart az órákig.
2014. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az apósod az ugyebár a gyerek nagyapja. Mért ne kérhetnéd meg,ha egyébként nincs más programja
2014. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki?engem komolyan érdekel,h miért merül ez fel valakiben:)
2014. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom,nekem olyan furi megkérni hogy vigyázzon rá amíg én elmegyek a nőgyógyászhoz!nem tudom,mert talán férfi.de lehet nekem van hülye gondolkodásom :))
2014. márc. 6. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a sarki boltba akarnál menni is megkérhetnéd, nem vagy köteles elszámolni. Egyébként ha cikinek tartod akkor annyit mondj, hogy dokihoz kell menned. Semmi ciki nincs benne.
2014. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lcs ***** válasza:
Ha el tudja látni az unokát, vagyis tudja mit kell vele csinálni - evés, pisi, kaki stb - akkor szerintem simán megkérheted, lehet még örülne is neki :))
2014. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy felmerült benned, hogy ez ciki! Ő a gyerek nagypapája.
2014. márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lcs ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de azért az nem mindegy,hogy a nagypapa tényleg el tudja e látni a gyereket a kérdéses időben, mert azért nem minden nagypapa tud pelenkát cserélni pl...és a gyerek nem időzítéssel kakil, pisil...:)
2014. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor vártam a második babát, rendszeresen az apósom jött és vigyázott a fiamra. Nagyon jól tudta, hová megyünk. Amikor hazaértünk, csak annyira volt kíváncsi, hogy jól vagyunk-e.

A fiam rendkívül élvezte a nagypapival töltött időt, nagyokat sétáltak, új mondókákat tanult tőle, sőt, tőle tanulta meg az összes autómárkát is. :)

Ha bízol apósodban, hagyd, hogy vigyázzon az unokára, teljesen mindegy, mi az indok.

2014. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!