Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mákot evett, meg a lakkfényű...

Mákot evett, meg a lakkfényű gumilabdát (ami hatalmasra pattan, ha valaki ismeri) 10 hónapos. Baja lehet?

Figyelt kérdés

elöl maradt a mákosbukta az ágyon, aminek a végén egy hatalmas darab kilógott épphogy nem voltam jelen, már tömte a szájába, a nagyját kihalásztam, de ami nagyon hátul volt lenyelte, nem mertem addig benyúlkálni a szájába, de szóval olyan egy teáskanálnyi biztos lement.

meg ma vettem észre hogy az ilyesmi gumilabdából hiányzik egy harapásnyomni darab(és amúg ytöbbször láttam hogy szájába veszi, de mivel minden játékot a szájával érzékel, nem gondoltam, hogy ezt harapni is fogja..)

rossz képp, de saccra

[link]


2015. márc. 15. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szóval láttad, hogy szájába vesz egy akkora gumilabdát, amit akár le is nyelhet-torkán akadhat-, gratulálok. Ilyet eleve nem kéne elől hagyni. Egyébként meg szerintem nagy valószínűséggel következő pár kakáláskor viszont látod azt a darabot. Ha nem, akkor én elmennék orvoshoz megkérdezni, hogy most mi van.

Hát megismerkedett a mákkal a gyerek. Mikor történt? Ha ma, akkor figyeled, hogy produkál e allergiás tüneteket. Ha nem, akkor mostantól adhatsz neki mákot.

De legközelebb ne hagyj az ágy szélén olyan kaját, amit nem akarod, hogy megkóstoljon és ne hagyj elől olyan cuccot, amit nem kéne megcsócsálnia. Tudom, egy pillanat műve, de ha többször láttad, hogy bekapja, akkor magyarán hagytad, hogy azzal játszon...amit nem kéne mert nem babajáték.

2015. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod

pont az átlátszó részéből harapott, nem tudom hogy tűnne fel a pelenkában


amúgy meg nem fér a szájába, nem tudja lenyelni a labdát


amúgy meg el nem tudtam volna soha képzelni, hogy neki áll a mákosat betömni

2015. márc. 15. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:

ilyen méretű labdát tényleg el kéne tenni, mert ezt simán megpróbálhatja lenyelni, amitől megfullad. nem éppen jó, hogy ezt veszi a szájába meg eszi, de majd figyeld a kakiját, biztos kijön...

mákot ehet, azt meg nem tudom miért kapartad ki a szájából :D tök fura, hogy ami miatt nem kéne azon parázol, ami meg tök veszélyes rá, azt szabad :D

2015. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
holnap megyünk dokihoz jut eszembe, majd ráérdezek
2015. márc. 15. 23:56
 5/10 A kérdező kommentje:
a mák..: mert tudom a diót, mogyorót csak 2 évesen ehet vagy hogy, gondoltam a mák valahol közéjük tartozik, meg ugye ópium származék vagy mi, régen a mákteát nyugtatónak használták, mindent hallani
2015. márc. 15. 23:57
 6/10 anonim ***** válasza:

(a máknak a gubójából készült az)

-a mákosbuktától nem lesz baja

-a gumidarabka veszélyesebb lehet, holnap doki

2015. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mogyorószármazékot főleg azért nem ajánlják korán, mert darabos és félrenyelheti. Persze allergiát is okozhat.
2015. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit keres a mákos bukta az ágyon?
2015. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért az ágyban esztek, de ahány ház...:) Hát, szerintem kérdezd csak meg a dokit, elakadni biztos nem fog a labda darab, engem inkább a gyomorsav által kimart vegyi anyagok aggasztanának. Szerintem a buktától nem lesz baja. Kicsi dolgokat rakd el!
2015. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az ágyban szoktam laptopozni néh aelmajszolok itt valamit a baba meg mászkál a földön

doktornő azt mondta, valószínű ki fog jönni a gumilabda(a ákot már nem is mertem mondani..)és kérdezte volt e benne valamilyen folyadék-nem-akkor aggodalomra nincs ok


köszi a válaszokat

2015. márc. 16. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!