Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rekeszizom serv. A varandossag...

Petrusa kérdése:

Rekeszizom serv. A varandossagom allat a 29. heten ki derult hogy a kicsimnek rekeszserve van. A 37. heten fognak megcsaszarozni, aztan a babamat is mutik. Valaki olyan konyorgom irjon akinek a babajaval is ez tortent es hogy hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Veleszuletett rekeszizom serv mutet

#újszülött #műtét #rekeszizom serv
2015. márc. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem történt! De látom, senki nem reagál! Gondolok rátok, hogy minden ok legyen. Ne félj! Első baba?
2015. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos senki nem reagal pedig jo lenne tudni h mire szamithatok..de azert koszonom aranyos vagy! Es igen elso baba
2015. márc. 25. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az már eleve jó (ha már keresel benne pozitívumot), hogy már most tudják ezt, és nem a születésnél szembesülnek, szembesültök vele. A neten azt olvastam, ha jól megy a műtét, akkor tulajdonképpen haza is lehet menni pár nap után. Szóval remélem nálatok is így lesz, és ez "csak" egy korrekciós műtét lesz a ti esetetekben.
2015. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van:) csak meghalgattam volna egy ket tapasztalatot,de nem is csodalkozom h nem valaszolnak hisz ez eg ritka betegseg
2015. márc. 27. 16:16
 5/5 anonim válasza:

Mi lett veletek azóta?

Nálunk is aktuális a téma, az orvosok 50% esélyt jósolnak ☹️

2019. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!