Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandósságom az oka?...

A várandósságom az oka? (Házasság)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 34 hetes kismama vagyok, és nagy butaságot csináltam. :( Első sorban fiatal házasok vagyunk(1 éve). És múltkor rajtakaptam a férjem, hogy a volt barátnőjével beszélget egy közösség oldalon. Nem láttam belőle sokat, csak annyit hogy a lány azt írta neki hogy jó lenne találkozni. Mind ez után a férjem megnyugtatott hogy nem akar tőle semmit. Hittem neki. De ma reggel úgy keltem hogy muszáj tudnom az egész beszélgetést. Itt jön a butaságom. beléptem a férjem oldalára, és vissza néztem a társalgást. A férjem mindig kitörli a beszélgetéseket, de ezen az oldalon meg lehet nézni még így is, amit ő nem tud. Na mármost nekem azt mondta amikor megláttam hogy kivel beszélget, hogy a lány írt rá, de ez nem igaz, ráadásul előtte való nap is beszélgettek, olyanok voltak benne hogy a lánytól megkérdezte hogy köztük mi van, erre a lány hogy barátság, erre a férjem hogy egyenlőre igen, és hogy ő neki egy szép emlék...stb. Flörtölt vele, udvarolt neki. Nem tudom mi tévő legyek, lehet hogy az az oka hogy babát várok, és így nem vagyok olyan vonzó? De miért nem mondta el? Miért kell titkolózni? Kérjem számon? Adjatok tanácsot légyszi! Nagyon el elvagyok keseredve :( Félek....! Köszönöm!
2012. júl. 13. 16:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy állapotos vagy az nem mentesíti őt a tette alól.Én biztos nagyon mérges lennék,és nagyon rosszul esne ez a dolog.:S

Kérd számon szerintem,bár nem tudom ez mennyire jó megoldás...:S

23hkm

2012. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál butaságot,nyugi,még idejében rájöttél.

szembesitsd szépen és tartsd szem előtt.

2012. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
zerintem meg jól tetted,hogy megnézted azt a beszélgetést...én is biztos ezt tettem volna.Nem az a gond,hogy babát vársz hanem,hogy a férjed alapból ilyen sajnos.Sosem fog megváltozni :( Ne haragudj,hogy ezt írtam biztos nem erre lenne szükséged,de én így gondolom.Sajnállak,hogy egy ilyennek szülsz gyermeket!
2012. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, akkor jogos a felháborodásom, szerintem ma le ülök vele, és rákérdezek, de jó lenne időben tudni hogy mit akar....Szerintetek felajánljam neki hogy egy kicsit külön legyünk ?
2012. júl. 13. 16:13
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, erre most igazán nem lenne szükséged :(


Kérd számon mindenképpen. Ne érezd úgy, hogy a várandósságod miatt van ez és hogy nem vagy elég vonzó. nem veled van a baj, hanem vele, ha szüksége van arra, hogy más nőkkel flörtölgessen :(

2012. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem hogy mire volt ez jó neki, hisz mindig mondja mennyire szeret..stb, de már nem tudom mit higgyek...
2012. júl. 13. 16:15
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

Úgy egyébként jó a kapcsolatotok? Én nem látom értelmét annak, hogy külön legyetek.

Az nagyjából azt jelentené, hogy feljogosítod arra, hogy megcsalhasson, míg külön vagytok, de visszamehessen utána... Ezt én semmiképp se tenném.

2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

jaj szegény, nagyon sajnállak, ilyet megtudni pláne így a vége felé a terhességnek....nekem hasonló volt csak épp 2 hónapos volt a fiunk. Majdnem elment a tejem az idegességtől. Szembesítettem vele (mondjuk ő nem is törölte az előzmények közül így simán be tudtam lépni).

Azóta is (ez 4 éve volt) ellenőrizgetem, lehet hogy szemétség de nem bízok már senkiben.

És kicsit építgetem az életemet úgy, hogy ha lelépne, ne fogjak padlót annyira sose akarok kiszolgáltatott lenni mint akkor 4 éve.

Egyébként azóta se ismerkedett másokkal, nem csalt meg , tudom mert egész egyszerűen az IDEJÉBE se férne bele..

Sajnállak nagyon.

Tudom hogy erre mondhatnák sokan hogy dehát még nem csinált semmit, "csak" chatelt...hát nekem ez már nem fér bele.

2012. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Döntse el,hogy te és a pici vagytok számára a legfontosabbak vagy sem.De semmi esetre se hagyd.Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal,de se ő sem én sosem leveleztünk,bókoltunk a volt párunknak.Ha ezt tenné biztos elgondolkodnék,hogy tényleg szeret-e.Főleg ha ilyen állapotban csinálja....

Aztán vannak olyan férfiak akiknek elegendő az is ha rá ijesztesz azzal,hogy ha nem változik elhagyod.Bár elég ritka.

2012. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem,különt egyáltalán ne ajánlj fel,azzal engednéd hogy megcsaljon.

Nem,legyél határozott,szanj feltételeket.

Törölje magát fb-ról,egyéb ilyenre alkalmas oldalról,lásd te is hogy törli.

Érjen időben haza,telefonját hagyja elől,és ha a gyereket ő is akarja,akkor pitizzen mint a kiskutya kb.


Nehogy még te alkudozz.

2012. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!