Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kövér a babám?

Szerintetek kövér a babám?

Figyelt kérdés

Nemrég értünk haza a védőnőtől, s azt mondta, kicsit több a gyerek, mint kellene. Mit gondoltok? Szerintem aranyos súlyban van pedig...

[link]



2015. márc. 17. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
szerintem pont normális babás husis, , ne foglalkozz a védőnővel :) gyönyörű baba :)
2015. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem kövér.
2015. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Messze van a kövértől, nyugi! :)

Amúgy mi az, hogy kicsit több mint kellene? Egy korban egy méretűnek kell lennie minden gyereknek? Na, én ebben nem hiszek. Az egy dolog, hogy van egy átlag, de ez épp abból jön ki, hogy minden baba más.

A képen egy formás baba van, nem látom kövérnek.

2015. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Óóó, ma már mindenki ezzel a kövérséggel van megáldva. Az anyukák teherbeesés előtt ne legyenek 55 kilónál többek, terhesség alatt ne hízzanak 8 kilónál többet, kisbaba ne legyen hurkás. Hagyjuk már, régen is meghíztak a kismamák, aztán leadták. Egy teltebb ő egészségesnek, szépnek számított, egy sovány betegesnek. Régen egy ilyen kisbaba számított szép, egészségesnek, ma már jönnek az ilyen hülyeséggel, hogy kövér. Nem az, egyáltalán.
2015. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy kövér! Az en babam ugyanilyen. Marmint a masodik. Nekem a dokija azt mondta, hogy kis vasgyuro de nem baj, sokkal ellenallobbak a betegsegekkel szemben. Az a kis zsirparna rajtuk vedekezeskeppen van.

De mindjart linkelek neked kepet az enyemrol, o sem kover :)

2015. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :))
2015. márc. 17. 10:01
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

Itt a kep :)

[link]


[link]

2015. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, ne haragudj, de a te babád kövér.
2015. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%
70 cm es 9 kg. Es ha egyik orvos sem mondta, akkor elhiszem hogy nem az.
2015. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Na keződik...És ha most kicsit ducibb akkor mi van? Befuccsol a modell-karierje? Hagyjuk már... Az enyém is jó evő, anyatejes baba, kis hurkás volt. Ahogy elkezdett járni egyre csinibb lett, mára már inkább sovány, mint kövér.
2015. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!