Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tesztek a babátok...

Ti mit tesztek a babátok fürdetővizébe? 10 hetes babám van.

Figyelt kérdés
Az orvos és a védőnő is a hidrophilt ajánlotta, de nem igazán értem mert nem olvad fel a vízben akárhogy keverem el akármennyi vízben csak ilyen darabos és szerintem nemsok értelme van, mert utánna úgyis bekenem a testét hidrophilel.
2015. márc. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy forró vízzel "felvereted" a kádban. Így habos lesz. Zuhannyal szoktam.
2015. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk is azt írták fel. bevizezem a kezem, belenyomom a tenyerembe és megdörzsölgetem a kezem, mintha szappan volna...így feloldódik. És akkor a kezemet meg belemosom a fürdővízébe...minimálisan vagy egyáltalán nem szokott így darabos maradni. És semmi baja se volt soha a bőrének, nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2015. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hidro-t mi is, most is, pedig másfél évesek. kád, bele a cucc, rá a forralt víz és azt engedjük fel meleggel / hideggel, a kívánt hőfokra :)
2015. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogtam egy bögrét, bele pici víz + ez a cucc, be a mikróba. Aztán kiskádba bele, vízzel felenged.

Ennyi :)

2015. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wiky93 ***** válasza:

Én nem teszek bele semmit.. A gyógyszertári fürdetőt melegítettem a mikróba aztán hűlés után bekentem vele a babát és fürdettem.. Viszont nagyon utáltam, gondoltam magamba, majd 3hós kora körül veszek babafürdetőt, de egyik vendégünk megelőzött, kaptunk tőlük Johnsons babafürdetőt+sampont (sampont mindenféleképp venni is akartam már akkor, mert sok haja van a babymnek) Így tehát azóta is a Johnsons babafürdetőt használom, bekenem vele a kistestét és lemosom. Nagyon szeretem, finom illatú és nem lett semmi baja tőle. 1hónapja használjuk :)

3hós a kislányom.

2015. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én babet használok..imádom..ő is ,bár ő magát a fürdést imádja amióta megszületett!:)igaz,h nem a legolcsóbb de kevés kell belőle és a kisfiam extra érzékeny bőrű..samponból is ezt hasznaljuk..mikor még foszlott a kicsi bőre a legelejen mi is hasznaltuk ezt a hidrophilest par alaklommal de én már akkor is pici babet nyomtam mellé..es akkor ugy csináltam hogy babetol habos lett a krémet meg a kezemen elkentem és ugy kentem ra testére..
2015. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehagytam az ékezeteteket szal.Babé fürdető:))
2015. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!