Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jön fel belőle nyák?

Miért jön fel belőle nyák?

Figyelt kérdés

Babám most lesz öt hónapos. Két hónapja tűlestünk egy asztmatikus hörgőgyulladáson, de most is időnkénz szárazon köhög hosszabb fekvés után és a bukásánál látom időnként, hogy nyák is van benne, ami sárgás színű. Reggel a lepedőn is láttam egy ilyen foltot. Olyan, mint a slejm, amit felköhög az ember.

Természetsen elvittem orvoshoz, aki nem hallott semmit a tüdejénél. Nem náthás, semmit nem tudok leszívni az orrából. Akkor mégis mitől lehet ez? Honnan jöhet még, ha nem a hörgőkből? Volt valaki így?


2015. márc. 18. 13:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen és nem a bukás miatti túrós váladék, hanem egyértelműen nyák. (olyan takonyszerű)
2015. márc. 18. 13:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! az én kislányomnál is előfordult, de neki hallhatóan szörcsögött az orra, alvásnál is hallottam, kicsit el volt dugulva. Leszívni neki sem tudtam semmit, de ő is bukott fel, mit szépítsem, takonyszerű váladékot. Én arra tippelek, mégis lehet valamennyi váladék az orrában, ami nem kifelé, hanem hátrafelé csorog le a gyomrába. Mondjuk picit akkoriban köhögött is, de nagyon ritka volt, se láz se semmi.

Mivel semmi nem jött az orrszívóval az orrából, én néha Sterimar orrsprayt használok nála, hogy könnyítsek a légzésén. Ő is 5 hónapos.

Arra is gondoltam, hogy a fűtés miatti szárazabb levegőtől lesz ilyen az orra.

2015. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!