Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megromolhat egy karfiol leves...

Megromolhat egy karfiol leves ami ma készült, pulyka nyak van benne, meg csirke láb? Most estére habzik meg minden, de rossz illata még nincs, se rossz íze. Ti ennétek még belőle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem , az biztos, de frissen se!!
2009. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha van benne tészta és a konyha meleg, akkor igen.

Ne egyél belőle !

2009. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A hús habzik fel valószínűleg (gondolom felforraltad), egy ma főtt leves nem romolhat meg. Ennyi idő semmilyen bacinak nem elég, hogy elszaporodjon. Én simán megenném.
2009. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, hogy vitázom, de nekem is romlott meg húslevesem úgy, hogy mire kihűlt és betehettem volna a hűtőbe már bugyogott. Azóta gyorsítom a hűlést, hideg vízzel és jégakkuval teli edényben.
2009. okt. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán megromolhatott, én töltött karalábéval illetve egyszer húslevessel jártam ugyanígy.

Ne kockáztass egy jó kis ételmérgezést, inkább válj meg tőle!

2009. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajna megromlott, ki kellett dobni!:(
2009. okt. 18. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen, tisztító kúrának megfelelt volna. :)
2011. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!