Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mertek második gyereket is...

Mertek második gyereket is vállalni ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék egy másodikat is csak félek is nagyon!

Férjemnek jó állása van, van lakásunk (hitellel), és nekem is jó a gyed-em.

És mégis nagyon félek a második gyerek miatt ugyanakkor nagyon jó volna egy tesó, hiszen nekem is van és az olyan jó...


2010. febr. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A második 2 héten belül születik, a harmadik meg reményeink szerint 2 éven belül.

Férjem munkanélküli után most szinte minimálbéren dolgozik, én gyesen vagyok, mégis bevállaljuk. Egy baba után már megvan minden, max pár ruha kell, nem akkora kiadás, főleg ha szoptatod. Nem beszélve a 3 után járó kedvezményekről, mellyel sokak szerintm olcsóbb a 3, mint a 2 gyerek

2010. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én anyagilag be merném vállalni, de egyéb okok miatt aggályaim vannak :) ezek: terhesség újbóli vállalása, idő, energia stb.
2010. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk júniusba születik a második baba!Az első 6 éves!Nekünk nincs hitel a lakáson,de viszont csak 1,5 szobás tehát kell venni egy másikat majd és azon már lesz hitel!Kocsit lizingelünk még!Nekünk szerencsére nincs anyagi gondunk,mert férjam jól keres és van szülői háttér is!Meg is tehetem,hogy itthon vagyok a terhesség alatt habár nem szívesen,de muszáj volt!(Főnök váltás miatt)!Szerintem nyugodtan vágjatok bele hisz ahogy írod nem rossz a helyzetetek!Akkor miért ne?Hajrá!:-)21 hetes kismama
2010. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, mi bevállaltuk. Kb ugyanaz a helyzet, mint nálatok. Lakáshitelt fizetjük, több mint 100 ezer, és még csak növekedni fog 1 év múlva. Férjem egész jól keres, én majdnem max gyedet kapom. Júliusban születik a kistesó, nem tudom, mi lesz majd. Remélem jól döntöttünk.
2010. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk lakás és kocsihitelünk is van, mégsem volt kérdés, hogy akarunk-e tesót. Érdekes, hogy mikor 3 hónapja a férjem egyik napról a másikra munkanélkülivé vált sem volt téma, hogy akkor mi legyen a tesóprojekttel. Ugyanúgy várjuk a gólyát és próbálkozunk ugyanúgy.
2010. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!