Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne leszoktatni a...

Hogyan lehetne leszoktatni a babámat, hogy ne harapjon szopizáskor?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapos. Nemrég kezdte, hogy ha jóllakott, akkor jó nagyon belémharap... és tudja, hogy rosszat csinál, mert figyeli a reakciómat, meg vigyorog.. :D.. Szóval kezd kópésodni...

Hiába mondom, hogy nem, nem szabad, meg fáj anyának, ezt még nem igazán érti, és viccesnek találja, hogy felszisszenek.

Az a baj, hogy nem tudom "kiszámítani", hogy mikor fogja csinálni, mert egy darabig rendesen eszik, és utána hamm....

Csinálta ezt valakinek a babája? Mit csináltál hogy leszokjon róla?

Az a baj, hogy tényleg fáj..


2015. márc. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Miután megharapott rászólsz és elveszed tőle.
2015. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. Az én lányom is csinálta egy darabig, de én is mindig rászóltam elvettem, így gyorsan leszokott a harapásról. Rájött, hogy neki "rosszabb" :-D
2015. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babám is csinálja(csinálta).

Jobbára este,mert reggel kellőképpen éhes.

Én próbáltam amit írtak a többiek,hogy rászólok,de nekem is vigyorgott :D

Én most azt csinálom,hogy ha elengedi akkor nem teszem vissza a szájába,mert akkor harap.

Tehát ha kijön a szájából akkor már nem éhes.

Enyém is 8 hónapos kislány.

2015. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!