Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok a babatoknak tescoban...

Ti adtok a babatoknak tescoban, aldiban, lidlben, stb vasarolt gyumolcsot, zoldseget?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 11:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy adok. Sokkal biztonságosabb.
2015. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
almát, körtét mindig a sparban vagy a tescoban veszek, illetve krumplit is persze. déli gyümölcsöket inkább nem adok. amúgy van kertet, ahol vegyszer nélkül termelek, és fagyasztok amit lehet, de azért ilyenkorra kiürült a készlet...nem ehet brokkolival brokkolit, már pedig más már nincs a mélyhűtőbe :)
2015. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

Nagybanin standjuk van, aki odatéved, az leadhatja az áruját. Emiatt nem bízok olyan szinten, hogy egy év alatti babának adjam.

Mi megesszük, mert felnőtt szervezet azért elbír bizonyos méreganyag mennyiséggel.

Szóval a piaci és a bolti között nem nagy különbség van minőséget tekintve, lutri mindkettő. Nagyon sok csalás is van, hiába vannak ellenőrzések.


Rokon a nagybanin dolgozik, ő is azt javasolta, hogy ne vegyünk, mert tényleg visszakövethetetlen, hogy honnan érkezik az áru és legfőképp az, hogy milyen minőségben. Minőség alatt nem a kinézetét értem, hanem az élelmiszerbiztonsági lépések betartását.

2015. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én ott veszek gyümölcsöt és zöldséget amerre járok. Ha Tesco akkor Tescoban, de nálunk a kisboltban mindig szép zöldségek és gyümölcsök vannak, azokat nagyrészt piacról hozza a tulaj, meg olaszországból. (ennek annyira nem örülök mondjuk)

20km-re van tőlünk város, képtelenség állandóan piacra járni és keresni a biot.

2015. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is biztonságosabbnak tartom.

A férjem mezőgazdasági gépek értékesítésével foglalkozik. Pár évig permetezőgépeket is értékesített. Az őstermelőknél, illetve a kis gazdálkodóknál az is probléma (a már felsoroltakon kívül), hogy nem vizsgáltatják be évente a gépeiket. A permetezőszert kijuttató fúvókák kopottak, mivel nem is cserélik, ezért elképesztő mennyiségű vegyszert juttatnak ki.

2015. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2015. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy adok!
2015. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen adok. Ezeknek a nagy nevű áruházak túl nagy a nevük ahhoz, hogy megkockáztassanak egy olyan nagy hírértékű botrányt, hogy egy baba mondjuk az ő zöldségüktől kapott mérgezés, így ezek a nagy áruházak nagyon figyelnek erre. Sokkal jobban bízok a spar-os gyümölcsökben, mint a sarki zöldségesben, aminek semmi neve nincs, és gőzöm nincs honnan hozatja a dolgokat, mivel vannak kezelve.

Sajnos biozöldésges nincs a közelünkben.

2015. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
pont ezen gondolkodtam amúgy, amikor húst vettem, hogy vajon a sparban vásárolt hússal járok e jobban, vagy a hentesnél az utcánkban, aki a háza pincéjéből hozza az árut...hogy vajon melyiket ellenőrzik jobban...amikor a híradóban hallani, hogy romlott húsokat adott el valaki a pincéjéből, az sosem a spar, tesco, auchan, stb...persze lehet hogy kilóra veszik meg a NÉBIH munkatársait...de én is inkább bízom a nagyobb áruházakban, mint a sarki húsboltban.
2015. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

"amikor a híradóban hallani, hogy romlott húsokat adott el valaki a pincéjéből, az sosem a spar, tesco, auchan, stb.."


Dehogynem, sokszor bemondják, hogy az ő beszállítóik voltak, csak émg a kiszállítás előtt kapcsolják le az árut.

De nem egyszer volt olyan, hogy vissza kellett hívniuk már leszállított húst, mert hirtelen nem tudták, hogy a lefoglalt adagból mennyi került már ki a partner áruházak polcaira.

2015. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!