Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok a babatoknak tescoban...

Ti adtok a babatoknak tescoban, aldiban, lidlben, stb vasarolt gyumolcsot, zoldseget?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 11:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok, bár zöldségezünk, valamennyire tisztában vagyok vele, hogy honnan jön az áru, mert mi sokszor nem a Nagybanin, hanem a csomagolóüzemből veszünk árut, ahonnan kiszállítanak ezeknek a cégeknek. Csak első osztályú árut küldenek oda, az már, hogy kirakják, mindenki összefogdossa és olyan lesz, hát ez van. Rengeteg őstermelő nem is az, úgyhogy ha valaki biztos akar lenni, akkor otthon termeli, ha tudja. De amúgy mindenki szidja ezeket az árukat, pedig én saját szememmel láttam, hogy 5 válogatáson megy keresztül, hibás áru be se kerülhetne, mi is minden papírt megkaptunk onnan, nem kockáztatnának, hogy nem felel meg bármilyen előírásnak is, mert az áruházláncok simán visszadobnák.
2015. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, én sokszor látok olyat hogy családi ház pincéjében foglaltak le húst, sarki abc-nél, és azok nem hinném hogy beszállítók nagy áruházaknál...nyilván olyan is van amit te írsz, és persze a legjobb ha valaki saját magának termel bio módon (mint én is a zöldségek nagy részét) de azért ilyenkor nyári szezon előtt, tél végén nem könnyű idény gyümölcsöket-zöldségeket produkálni, főleg ha nem akarsz minden nap ugyanazt adni naponta 5-ször...szerintem bio piac, üveges bébi kaja, vagy a nagy áruházak bio részlege mind egyre megy.
2015. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, mindazon által erősen túl van lihegve a kérdés, hiszen itt nagy részünk konténeres banánon, import narancson nőtt fel, és bolti répát bolti répával evett, még sincs semmi bajunk:) lehet óvni a babát mindentől, de 3 évesen is bio dolgokat veszel majd neki, meg 15 évesen is?? persze ha megteheted. én nem tehetem meg, de szerintem egészségtelenebb ha napi egyszer végig sétál a Nagy körúton, mintha megeszik naponta egy lidlis almát.
2015. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy adok. Amúgy mit gondoltok, a sarki zöldséges honnét szerzi az áruját? Meglepetés: a nagybaniról ő is. Csak épp drágábban adja. Amúgy az egyik rokonomnak zöldségese van, a nagybanira jár, de hétvégente bizony az auchanban vásárolnak zöldséget-gyümölcsöt és nem a saját boltjából viszi haza, mert olcsóbban megveszi mint a nagybanin.
2015. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Persze! Nem hinném hogy rosszabb mint ha piacon venném. Azokat talán nem is ellenőrzik annyira az ilyen nagy multikra jobban vadásznak hogy betartanak-e mindent. Annyiból nem szeretek mindent ott venni hogy sokszor éretlenebb pl a paradicsom. A zöldséges is valahonnan beszerzi, lehet ugyanonnan mint a tesco. Nem hinném hogy károsabb a tescos mint a zöldségesnél vásárolt gyümölcs zöldség. Ahogy a hús sem, sokszor vettem már romlott húst piacon.... szóval én adom a nagy üzletlánc zöldségét, gyümölcsét, húsát :)
2015. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!