Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba heti hányszor...

10 hónapos baba heti hányszor ehet tejterméket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 13:23
 1/5 piroska és a farkas ***** válasza:
10 honapos korátol a kislányom naturjoghurtot már szinte mindenap kapott, azon kívül turot, heti 2x kb.
2015. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pont ma kérdeztem a védőnőt,mikor kezdhetem meg a hozzátáplálást,és azt mondta tejterméket 1éves kora alatt ne adjak neki az esetleges allergia miatt..

én szeretnék neki adni,én is és a férjem is kaptunk már 6hónaposan tejet,vizezve.. mi ez az új izé,hogy nem kaphatnak tejterméket?

2015. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a védőnő most mikor kint volt, hogy miket lehet miket nem. Mondta, hogy tejterméket 1 hónap múlva kaphat, mondom az jó, mert én már adom neki:). Erre mondta, hogy allergizálHAT, de ha eddig nem volt baja tőle adjam nyugodtan neki. Most 9 hónapos és 1 hónapja már adom neki a túrós kenyeret, natur joghurtot gyümivel, néha kis tejföl, reszelt sajt a főzelékébe. Szinte minden nap kap, van hogy délelőtt joghurt, este kis sajtkockák. Azért ha még csak most kezded én azt tanácsolom először baba joghurttal kezd, ne a sima bolti natúrral. Pl. a Humana-s 600 Ft körül van a 4 joghurt, szóval szerintem nem vészes.
2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem a védőnő mondta, h adhatom nyugodtan. Sajtot is kap, ezt elfelejtettem, de pár nap múlva már 1 éves lesz. Ás adtam neki tejfölös tárkonyos levest is.
2015. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én lányom ugyan már rég volt olyan picuri,de én is simán adtam neki tejet mondjuk azt hiszem 9 hónapos kora környékén.A védőnő frászt kapott mikor meghallotta,de amúgy az a nő mindenbe beleszólt.Amikor a lányom pár hetes volt,azt mondta azért néz a fejünk felé,mert a szellemeket látja,nézi.Ne nevessetek,esküszöm ezt mondta a védőnő.Meg ezt ne adjak,azt ne adjak stb.Gyakorlatilag kizárt minden normális kaját.Amíg szoptattam,addig meg én nem ehettem semmit,csak zöldségeket,mint a nyulak.Hála az égnek,Elment szülni egy év után.
2015. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!