Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának megéri még...

3 hónapos babának megéri még játszószőnyeget venni vagy már fölösleges?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem vegyél neki.
2015. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megéri. A lányunk sokkal hamarabb nem is használta, talán 2,5 hónapos korától, pedig megvettük már a születése előtt.
2015. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

4 hónapbanmár egyszer hasra fordulnak, 5. hónapban már forognak


most ha minden igaz a fogást tanulja, vagy egyik kézből a másikba áttenni dolgokat, inkább legyen sok PUHA csörgője (csak mert az enyém fejbevágta magát egy jó nagy kemény műanyag csörgővel..)ill. színes rágókák, vagy amiben folyik a folyadé, az érdekes, meg legyen csillogós valami is, vagy tükörke a körforgón, ill olyasmi amit tud lengetni a légmozgás, érezzen különböző anyagokat simogasd finom dologgal, meg aminek a felülete érdes, mind ind nagy felfedezni való neki


magyarán a játszószőnyeg nem sok mindent foglal magába amit most tanulnak, egy az ezer dolgoból

2015. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érdemes. A fiam kb ilyen korban kezdett érdeklődni iránta, 7 hónapos kora körül raktam el. A játékíven lógó zebra volt az első játék ami igazán felkeltette az érdeklődését, az után kezdett el forgolódni.

Olyat vegyél amin cserélgetni lehet a játékíven a játékokat. Így nem mindig ugyanazt a hármat nézi :) És elég nagy legyen, hogy akár körbeforduljon rajta a babád.

2015. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wiky93 ***** válasza:
82%

Miért lenne fölösleges? :) most kezdenek érdeklődni igazán, meg még jó lesz az sokáig szerintem.

Az én kislányom 3hós, még nem nyúl, nem fog, de nagyon érdeklődő, elnézegeti a lelógó játékokat :) na meg majd ha nyúlkál, fog, hogy fogja élvrzni :) úgyhogy nem fölösleges, jó dolog.

2015. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem megéri. Mi ugyan két hónaposan vettünk, de már mikor ült, akkor is imádta rángatni rajta a játékokat. 7 hónaposan tettem el, mert akkor fölállt és a boltívbe akart kapaszkodni, ami meg ugye eldőlt :D
2015. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi egy 16*200 -as 8 cm vastag matracot vettünk amikor a lányom lekerült a földre, és ez a legkihasználtabb darab amióta megszületett. Lehet ezen aludni, játszani, később tornázni, bukfencezni. Iskolás lesz szeptemberben, de még mindig a szobájában van a földön.
2015. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam is használja még. Bárhol le tudom teríteni és játszhat nyugodtan a játékokkal.
2015. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor keresek valami jó félét :)
2015. márc. 23. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy már megint kiélte valaki magát a lepontozásban, eszem megáll...
2015. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!