Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A koszmót mivel távolíthatnám...

A koszmót mivel távolíthatnám el a 6 hetes babám fejéről?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi bedörzsöltük a fejét babaolajjal, az felpuhította a koszmót, amit utána ki tudtunk fésülni a hajából, és utána jó alaposan megmostuk a haját. Nála ennyi elég volt, hogy eltüntessük a koszmót.
2015. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
ugyan ez mint az első bár néhol kézzel kellett fölkaparnom.
2015. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
miután bedörzsölted a fejét olajjal érdemes rá sapkát húzni, és pár percig úgy hagyni, és úgy kifésülni.
2015. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi is babaolajat használtunk.Fél órával fürdetés előtt bekentem,majd egy pamutsapkát húztam a fejére.Utána megmostam a haját úgy,hogy mosdó szivaccsal óvatosan megdörzsöltem a fejbőrét.Szépen lejött.
2015. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk azt mondta at orvos,hogy olajjal dörzsöljük be tegyünk rá sapkát,várjunk kicsit majd koszmó elleni samponnal mossuk meg,nagyon hamar eltűnt a koszmó. Mi a BABÉ sampont használtuk.
2015. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk elév volt simán a babé sampon is.
2015. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nagyon makacs koszmó volt a kislányom fején, és mi a Bio Bio Baby sampont használtuk, néhány nap alatt megszűnt! Nagyon finom illata van, sampon és fürdető egyben, a mai napig azt használjuk, pedig már 14 hónapos:)
2015. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi is Babé sampont használtunk. Elég "csúnya" koszmós lett a lányunk feje egyik napról a másikra. Kb. 2-3 mosás után elmúlt. Most is heti 1x ezzel mossunk neki hajat és így megelőzzük az ismételt kialakulást.

Kicsit drága (~2600Ft) volt, de nagyon sokáig elég.

2015. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkét kislányomnál volt egy pici koszmó. Nekünk is a babaolajos+puhakefés combó vált be. Többször kellett ismételni, mire minden kis elhalt hámsejt lejött. Szerencsére nem volt többet.
2015. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 26. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!