Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet összefüggés a között,...

Lehet összefüggés a között, hogy nappal nem alszik sokat egy baba, mert nincs túl sokat levegőn?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Levegőzés napi 20-30perc. Alvás 2x 30-40perc.
2010. febr. 17. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kint alszik??? Az enyém egész télen napi 2-3 órát alszik kint babakocsiban. 1 éves.
2010. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert a doki azt mondta, -5 alatt nem aludhat kint. Vagy nem igy van? Köszi a válaszodat.
2010. febr. 17. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kint aludt mínusz 7 fokban is, alaposan be volt bugyolálva, és a babakocsi elejére tettem egy vastagabb pelust, hogy ne a vadhideg levegőt szívja. Nagyon jókat aludt akkor is, sosem volt semmi baja. És ha nagyon hideg volt, és nem tettem ki aludni, ő sem aludt, csak annyit, mint a tiéd. Viszont már jó az idő, nyugodtan altasd kint!
2010. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezek szerint lehet köze egymáshoz. Most épp megyünk ki az udvarra aludni.
2010. febr. 17. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok róla győződve, hogy van a kettő között összefüggés. Én pár hetes korától altattam kint és nagyon sokat levegőztünk is. Nagyon jó alvó lett a gyerkőc + jó kis immunrendszerünk is lett tőle. Szóval én csak javasolni tudom!
2010. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyém hóban, szélben, esőben kint van. Ilyenkor teszek rá esővédőt és kész. Ma is fél 4- 6-ig kint aludt. amúgy uez a kiságyban lenne vagy max. 40 perc.

És én is azt veszem észre, hogy a többi vele 1időshöz képest ő sosem taknyos, sosem beteg.

2010. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!