Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdett viszonyla...

Nektek mikor kezdett viszonylag stabil napirendetek kialakulni a babátokkal?

Figyelt kérdés
Lánykám 3 hónapos, de még eléggé össze-vissza vannak a napjaink. Délelőtt hol alszik, hol nem, délután is változó. Az estéink fixek. Nálatok?
2015. márc. 25. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

kb 3. naptól


(a kórházban maradtunk, kialakították a szoptatási rendszert, hazajőve nem is érdekelt, össze vissza csináltam, hát olyan hasfájóssáég is lett, egész éjszakai nem alvás is belőle, rengeteg kétségbeesés, meg sem tudtam vigaztalni mert azt sem tudta még az ölelés szeretet jele, szépen visszaálltam azonnal a kórházira, onnanstól minden ok)

2015. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Négy hónapos kora után a hozzátáplálással. Ahogy egyre több étkezést váltottunk ki, úgy lett egyre stabilabb.
2015. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az hogy a nappali alvása milyen nagyban függ attól, hogy van e program, vagy otthon vagyunk nyugalomban, vagy lenti séta, elaltatom e v hagyom játszani, stb,
2015. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónaposan volt egy napirendünk, aztán 6 hónapos kortól még jobban körvonalazódott szintén a hozzátáplálással, mert onnantól egyértelműen megvoltak az étkezések időpontjai, és az is beállt, hogy mikor alszik.
2015. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7. hónaptól, szintén a hozzátáplálás, illetve a mozgás (kúszás-mászás) beindulása segített. Inkább a sorrend, és a programok között eltelt idő a stabil, továbbra sincsenek fix időpontok (pl. 2kor ebéd), mivel reggel van,h 7kor, van,h 9kor kel. Fix időpontja a fürdésnek, fekvésnek van. Sztem ne aggódj, egy csomó babára nem lehet ráerőltetni állandó napirendet. Idővel pedig egyre könnyebb lesz.
2015. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél kb. 1 éves kora körül alakult ki teljesen fix napirend, mikor már csak egyszer aludt nappal. Másik kettőnél szinte azonnal, mert alkalmazkodni kellett a testvérekhez, nekik már nem lehetett akármikor aludni vagy nem aludni :)
2015. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb 4 hós kortól, az etetések fixek voltak meg az ébresztés, füedetès, mondjuk ő nappal szinte nem aludt....akkor kezdett el aludni, mikor szigorítottunk a napi renden, (tobb seta tobb jatek) kb 5 hosan mar a mai napirendje volt, az alvasok csuszkalnak 3-4 hetente valtoznak, elternek fel oraval.
2015. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. a 4. hónaptól, azért volt néha fél órás csúszás majd a 6.hónaptól fixebb lett. Viszont nagyon szenved a fogával és az néha felborítja. De az evések ugyanakkor vannak mindig napközben, séta ugyanakkor, este 7-kor fürdik utána alszik ez változatlan a 4. hónaptól. Most 7 hónapos.
2015. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 2,5-3 hónapos korától, de nem én erőltettem, a fiam alakította így ki, hozzá igazodtunk. de ne aggódj emiatt, mint mindenben, ebben is fontos, hogy minden baba más, van amelyik 5 hetesen átalussza az éjszakát, van amelyik csak 2 évesen. van amelyik igényli korán a rendszert, va amelyik még fél évesen sem. nyugi, figyeld az igényeit, ez a legfontosabb és akkor baj nem lehet :)
2015. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából 7-8 hónapos korára, tehát mostanra. Legalábbis eddig úgy tűnik. :D De korábban is hittem már ezt, aztán mindig átalakult.

Most +/- fél óra csúszások vannak és főleg a délelőtti alvások csúsznak meg. Tegnap pl. fél 11-kor már aludt és csak 40 percet. Ma elvittem délelőtt vásárolni, így csak 11-kor tudott elaludni, viszont lassan 1 óra és még mindig szunyál. Délután majd kevesebbet fog aludni és így estére megint minden a régi lesz.

Bízd a babádra a napirendet, de azért egy kicsit te is terelgesd. :)

2015. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!