Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változott a babátok félévesen?

Változott a babátok félévesen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 22:18
 1/4 anonim válasza:
22%

Igen.

Én már meg sem ismerem!

2015. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kèrdès nem a külsejère vonatkozott, hanem arra, hogy azt mondjàk 3 havonta változnak a babàk..pl.van akinek jobb,van akinek rosszabb lesz...
2015. márc. 28. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem változott.
2015. márc. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom változott. Fél éves koráig átaludta az éjszakát, majd egyik napról a másikra minden borult. 4 foga jött egyszerre, folyamatos volt a mozgásfejlődés, éjszakákat nem aludtunk, így szép lassan magam mellé vettem, mert csak akkor volt hajlandó megnyugodni, ha cicizett. Amolyan nyugtató neki. Most egy darabig alszik a kiságyban mikor meg fölébred jön mellém az ágyba, és ez szépen maradt is. Most egy éves múlt, és még 1-2-szer kel éjszaka cicizni, majd alszunk tovább. Van amikor 4-ig is alszik a kiságyban, van amikor már éjfélkor mellettem van :-) Nekünk ilyen szempontból rosszabb lett, de mivel nagyon okos tudja, hogy érjen célt. Hozzá szokott az éjszakai cumi pótló cicihez, és nem adja alább :-) Én nem bánom, sokat éjszakáztam vele, már nagyon fáradt voltam, így viszont elférünk ketten a nagy ágyban, majd ha már nem szopik, akkor alszunk megint egész éjszaka. A te babád változott?
2015. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!