Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háztartási kekszet mikor...

Háztartási kekszet mikor adtatok/illetve fogtok adni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Ma volt itt a védőnő,kérdeztemh,ogy mi újság a gluténnal.Azt mondta,adhatok neki kekszet,babapiskótát (másfél hét múlva 7 hónapos).Megkérdeztem,hogy milyen kekszet,azt mondta,sima háztartásit.kérdeztem,hogy abban nincs-e valami (tojás) amit nem ehet.Szerinte ezek csak nyomokban vannak benne és ettől nem lesz baja.A babakeksze pedig csak az anyukák lehúzása.Ti hogyan csináljátok/csináltátok?
2010. febr. 19. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a babakeksz szerintem is lehúzás, a fiam fél éves kora óta kapott háztartási kekszet, dokinéni szerint is lehetett, mert a glutént hamar be kell vezetni, lehetőleg még szoptatás alatt. szóval add nyugodtan!

1 éves anyukája

2010. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

3 gyermekem van,de egy éves koruk előtt egyik sem kapott kekszeket stb.(és utána se nagyon) Minek is? Adj neki főzeléket,gyümölcsöt,túrót,joghurtokat-ez is lehet natúr pl. banánnal turmixolva. Aztán később kenyér falatkákat,kőrözöttel,vajjal,sajttal stb.

Szerintem ne vedd el az étvágyát kekszekkel,babapiskótákkal...

Meg különben is ki tudja mik vannak bennük. De ha mégis nagyon szeretnél neki ilyesmit adni, csinálj magad piskótát,abban legalább tudod,hogy mit tettél bele :)

2010. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a glutént a milupa 7gabonás péppel vezettem be 6,5hónapos korában,majd kenyeret,kiflit adtam neki majszolgatni. Háztartási kekszet a dokink nem javasolta,nem kérdeztem miért,bízok benne,nagyon rendes.
2010. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi most leszünk 6 hónaposak. Most kapott babapiskótát, és tejpépet amiben darált keksz volt. Több helyen olvastam, hogy a babakeksz lehúzás. Volt egy ilyen kérdés már régebben http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. olvasd át, hátha segít:-)
2010. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én olyan 9 hónapos kor körül adtam először kekszet/piskótát a babámnak.
2010. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6, 5 hónaposan adtam.
2010. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nem adtam 11,5 hónapos.

Néha elrágcsál 1 babakekszet, de a múltkor a kezébe adtam egy babapiskótát és nem kellett neki.

2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző

lehet lehúzás a babakeksz, de én azért szeretem, mert jól szétmegy a nyáltól

mondjuk 2 hónap alatt elfogy egy doboz, azt szerintem ki lehet bírni:-))

2010. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16 hónapos de nem nagyon evett kekszet

kölesgolyot már rágcsál,bulátát is

2010. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!