Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé popsikrémet használ valaki?

Babé popsikrémet használ valaki?

Figyelt kérdés
Már a másodikkal járok úgy hogy vizes a krém... lefordítom hogy kinyomjam a popsikrémet és mellette csöpög belőle a víz.Elsőnél azt hittem,biztos véletlen bele ejtettük a vízbe,és azért ilyen,de most vettem egy újat és az ugyanilyen.Ti tapasztaltatok ilyet,vagy csak én vagyok ilyen szerencsés!?
2010. febr. 19. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt használjuk,de ilyet még nem tapasztaltam

Szerintem vidd vissza a gyógyszertárba.

2010. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!velünk ugyanez volt 3szor is,azóta nem használom.
2010. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az komoly!Azt hittem,csak én vagyok ilyen peches...

Vissza vinni már nem nagyon tudnám szerintem,mert nem rögtön első alkalom után jön belőle a víz,hanem már pár használat után.Amúgy amíg a régi csomagolása volt,nem volt semmi baj vele...

De köszi a válaszokat :)

2010. febr. 19. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se tapasztaltam még ezt.
2010. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 1* vettem kb.a 3. használatkor vettem észre ,hogy ha megnyomom víz jön! És még a gyerek popsija is pirosodott ha ezt használtuk! Soha többet! Viszont a többi termékük az bejött!
2010. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is!
2010. febr. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!