Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 10 hónapos babával milyen...

Egy 10 hónapos babával milyen a nyaralás?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 10 hós a fiam, 4 éjszakára szeretnénk leutazni a Balatonra.

Mit fog vajon hozzá szólni?


2010. febr. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan így voltunk 5 éve....

A kislányuk is 10 hónapos volt akkor. Ő nyaralt, jól érezte magát, mi meg futottunk utánna...:))

Bár, ha még nem tud menni, akkor nem lesz ilyen nektek....:D

2010. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
mi úgy csináltuk, hogy anyósomat megkértem, hogy jöjjön velünk. egyszer ő jött, egyszer anyu, váltásban. így mi is pihentünk
2010. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi is pont így tervezzük, csak mi messzebbre(Horváto.). Jó lenne hármasban és igazából nincs is kit vinni, mert anyósom ha egy fél napot nincs otthon a falat kaparja, nekem már nem él anyum.Szerintem bevállaljuk, annyira rossz nem lehet majd.:D
2010. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát úgy lenne az igazi, ha jönne anyu, de nem tud, anyóst meg szóba sem jön.

Elsőtől kérdezném: Megbántátok már, vagy azért valamennyire élvezhető volt a nyaralás? Nagyon mozgékony már most a fiam... de jó lenne kis pihenés.

2010. febr. 19. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 3 hónapos lányommal a Balatonon és a következő évben 13 hónaposan Horváto-ban. A Balatonon még ugye semmit nem tudott a babám magáról, csak vittük magunkkal mindenhova( a vízbe nem). De Horvátországot már élvezte, még nem tudott járni, csak mászott. ( azt már lehet a te 10 hónaposod is fog. Vittünk utazóágyat és kismedencét az esti fürdéshez. Bébikajákat evett. És egy mászó babának a legfontosabb, hogy "mászó ruhát" is vinni kell: amiben nem koptatja el a térdét és fel sem fázik. Amúgy a tengertől félt, nem jött be a vízbe. De a kirándulgatásokat élvezte. Csak azt sajnálom, hogy nem emlékszik már az egészre( 2,5 éves)
2010. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első vagyok!

Megbánni ilyet, szerintem nem lehet....Ő is a család tagja. Godolj arra, hogy most nem lesz annyira pihentető, de később igen. Amúgy megismertük a fél Balatonpartot, mert a kislányunk, mindenkihez odament csevegni, pakolni....:))

2010. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is 10 hósan vittük kirándulni a babánkat, ő még nem tudott járni. A vizet élvezte, hintáztattuk a játszótéren, homokozott, ebéd után elaludt a kocsijában vagy a pokrócon, na meg játszott is a játékaival. Én nem élvezem annyira a fürdést, de a férjemmel nem lehetett kirobbantani őket a vízből. :D Megjegyzem, a mi babánk elég nyugis, nem az a hisztizős típus. Persze volt sírás, amikor kivettük a vízből, de gyorsan találtunk más elfoglaltságot.

Meglehet nektek nehezebb lesz a dolgotok, ha már menni fog a babátok.

Jó kirándulást!

2010. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!