Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar elaludni, Sírva ébred?

Nem akar elaludni, Sírva ébred?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a kisfiam, akit betettem a kiságyba, cumi+zene és már aludt is. 2 napja ordít amint berakom az ágyba, csak ha már elaltattam azután tudom berakni, de hatalmas sírással ébred. Eddig este elaludt reggel kelt, most már pár napja megébred (nagy sírással) éjjel. Általában bedugom a cumit és alszik tovább. A fogzásra gyanakszom. Lehetséges? Mikor várható hogy kibújik? 2hónapos kora óta nyálzik és rág mindent. Vagy más oka lehet?

2015. ápr. 11. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk, én is a fogzásra gyanakszom. De kíváncsi vagyok, lehet-e más oka is.
2015. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:
Front, szeles idő nálunk sok galibát okozott.
2015. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a fogzás miatt volt/van ilyen vagy ha lázas.

Adj neki Panadol szirupot és este kend be alul középen a fogínyét Dentinox géllel(ne ecsetelővel).

Ez nálunk bevállt,remélem nálatok is.

2015. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Időjárás, fogzás is lehet, nézd meg az ínyét, hátha látszik valami dudor, kékesség stb.
2015. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem duzzadt. Kemény és látszik az egész fog az ínybe és a tetején 2 csík de nem érzem még. Ma is nagyon nyűgös volt :(
2015. ápr. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!