Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is előfordul, hogy...

Mással is előfordul, hogy babája éhes, kiáltozik, hogy enni kapjon, de amikor etetni akarok (cicizik), akkor meg nézelődik inkább? mit tegyek?

Figyelt kérdés
minden érdekli, 5 és fél hónapos, alig bírom rávenni az evésre, aztán meg éhen marad és nyekereg... nagyon zavar, hogy nem eszik rendesen. Eddig alig tudtam leszedni a cicire, most meg alig bírom rátenni.
2010. febr. 20. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz hogy a lányom 4,5 hónapos, és tápszert kap már 90%-ban, de egy jó pár hete nekem is ez a bajom. Sír hogy éhes, de mikor etetném, minden másra figyel és alig eszik.

Nem vagy egyedül! :)

2010. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és te nem vagy rosszul tőle? már úgy értem, hogy nem aggódod szét magad, hogy "MOST MI LESZ???" :-)

Persze lehet, hogy csak túlreagálom, de elég aggasztó. meg mindig azon agonizálok, hogy nem beteg -e?

2010. febr. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!