Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó néhány 22-24 éves lánynak...

Jó néhány 22-24 éves lánynak van már babája, idősebb férje és irigylésre méltó élete. Akörüli 35-40 férfiaknak ennyi pénzt "megér" egy fiatal bombanő feleség? Tényleg ilyen gyakori ez vagy csak nekem tűník fel?

Figyelt kérdés
22-24 éves lányok akik nagyon jól néznek ki,márkás és drága ruháik vannak, van már kisbabájuk,szép lakásban élnek jó környéken, a kisbabájuknak drága babaholmijaik vannak,szép autóval járnak, sokat utaznak,gyakran fordulnak meg éttermekben.. Egyszóval irigylésre méltó életet élnek egy idősebb férfi (nálunk +10-12-16 évvel idősebb) mellett aki biztosítja ezt az életformát.

2015. ápr. 14. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
24 vagyok, párom 31 (nem a huuu de idős hozzám kategória), 3 éves a fiunk. Kertes házunk van, bár hiteles még, saját autó, ami nem rég telt le. Mindig újítunk valamit a házon, vagy valamit mindig veszünk, tehát mindenünk megvan, de sok félretett pénzünk nincs. A fiunk az első, ő semmiben nem szenved hiányt. Na az utazgatás, éttermekbe járás ránk nem vonatkozik, a páromat leköti a munkája sajnos, sok szabadideje nincs. Rám pl nem hinném h irigykednek, nincs is mire, max arra(amit sokan mondanak is) h milyen jó h ilyen fiatalon lettem anyuka. Van irigylésreméltóbb ember is a környezetünkben.
2015. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kiváncsiságból tettem fel a kérdést,továbbá mindenkinek köszönöm aki válaszolt a kérdésemre! 24 éves nő vagyok, gyermektelen. A tágabb ismeretségi körömben van néhány fiatal anyuka akik az általam leírt körülmények között élnek. Ezen mini közvéleménykutatásból úgy derül ki hogy az általam vázolt életforma közel sem olyan gyakori mint korábban gondoltam, és talán csak nekem tűnt fel.A számomra megdöbbentő volt hogy az ismert családok mindegyikére hasonló dolgok jellemzőek. Nem tagadom én is szeretnék ilyen háttérrel családot alapítani csak sajnos a párom és én nem keresünk ilyen jól.
2015. ápr. 14. 22:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, párom 36.

Nem gazdag, nem volt lakása, autója azért mentem hozzá, mert beleszerettem. Fiatalos, de sokkal komolyabb és érettem mint a velem egykorú fiúk.

Most már van egy saját lakásunk. Szüleim születésemtől fogva raktak nekem és nővéremnek félre majd egy lakás alapjához, ebből volt önerőnk, a hitelt természetesen mi fizetjük közösen. Van egy 10 hónapos kisfiunk, aki egy csoda és az apja is nagyszerű apuka.

Én 2 éves felsőfokú szakképzést végeztem egy bp-i fősulin, utána rögtön dolgozni mentem, így amikor 24 évesen szülni mentem a jelenlegi munkahelyemen már volt egy több mint 2 éves munkaviszonyom, így elég magas tgyást és gyeden kapok, de mellékállásom is volt, az álommunkám (rádióztam, azzal most egy darabig szünetelek). Mindenért magam dolgoztam meg, saját magam küzdöttem fel magamat a karrieremben oda ahol most tartok (nagyon visszavárnak), kivéve a lakás önerőt, de így hogy fiam született megértem, és természetesnek tartom hogy én is gyűjtsek majd a fiamnak egy saját lakásra, ha nem is a teljes árra, de egy önerőre pl.

A párom is megdolgozik a fizetéséért, mióta együtt élünk már előléptették és jobban keres, de így sem mondom, hogy ő az a "gazdag pasi" kategória. Jól élünk, boldogok vagyunk és együtt küzdöttük el magunkat arra a színvonalra ahol most vagyunk. Büszke vagyok a családomra :)

2015. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22 vagyok a férjem 30 (bár csak 8 év) és decemberbe jön a baba. Mindenünk amink van közös!! 4 éve vagyunk együtt 1 éve vagyunk házasok és 2 éve együtt vágtunk neki Németországnak! Együtt küzdöttük fel magunkat a béka segge alól.
2015. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
EGYRE TÖBB ILYEN VAN. Ezek luxusprostik, mindehol az országban a saját korosztályukat lenézik de még szájbaverni se lehet őket mert többet kapnánk érte mint egy rendes emberért. megérdemelnének egy jó nagy verést az élettől és hogy ők is érezzék uyganazt amit a sok férfi miattuk akiket lenéznek alaptalanul. Csicska nők akik visszaélnek a külsejükkel. Lehet primitív az irás de dirett írtam így mert ezt érdemlik, önszántából a bombanő még nem tett boldoggá senkit egyetlen éjszaka sem.!
2016. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!