Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám nem szeret hason...

Kisbabám nem szeret hason lenni, hogy fog így megtanulni mászni?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz 9 hónapos. Magától hasra fordul, de utána ordít, keservesen sír. Már mindent kipróbáltam, elé tettem kedvenc játékát, mellé fekszem én is játszom vele sokat, de sehogy sem akar hason megmaradni. Van valaki aki hasonló helyzetben van?

2015. ápr. 14. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legyen helye a gurulásra! ha hasra fordul hagyd, egy kicsit küzdjön. A gurulás is fontos, a kúszás is a mászás is . Legyen erre helye.
2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kúszik? Azt lassan már kellene neki.
2015. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A nappali közepén van egy nagy szőnyeg , oda szoktam letenni, forog , meg körbe kúszik, de amint hason van azonnal ordít, de semmi jelet nem mutat arra, hogy mászni akarna
2015. ápr. 14. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Mászás ráér még, de kúsznia már kellene. Ha néhány héten belül nem indul meg, akkor mindenképpen vidd el neurológushoz, mert abban az esetben le van maradva a mozgásfejlődése.
2015. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-3 métert kúszik előre , de ennyi
2015. ápr. 14. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
nem a hasa fájdul meg? ha hajlamos rá, lehet.tudod a nyomásra át van mozgatva a levegő
2015. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet, mert mikor hason van folyik ki neki tej, pedig nem rögtön evés után teszem hasra.
2015. ápr. 14. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt,van. nem tudom reflux-e de már hányásig ment a dolog, letettem ő hasra fordult,na a kaja ki, 3.4. bukástól meg ordított. le se tudtam tenni,én is aggódtam,hogy mi lesz így a mozgással. akár evés után két órával is kijött, állandóan ruhacsere,sírás,felmosás. sűrítőt adtunk neki,de neki az se használt, ilyen savcsökkentő gyógyszert kapott. nem múlt el, de jobb. mit tudom én,nem 10-15x bukik egy evés után,hanem 3-4x. jobban le lehet tenni. sűrítőt,vagy a.r tápszert te is megpróbálhatsz,hátha segít a dolgon. azért sír,mert a feljövő kaja végigmarja a torkát. szokott köhögni?félrenyelni?
2015. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy örökké csak háton fog feküdni. Hogy lehet iylen hülyeséget kérdezni
2015. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Utolsónak meg üzenem nem hülyeséget kérdeztem!
2015. ápr. 15. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!