Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önző vagyok, ha nem megyek el...

Önző vagyok, ha nem megyek el vele sétálni? Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos kislányom. Sosem voltam az az itthon ülő típus, a férjem sem az, így mindig mentünk valahova, vittük a picit is. Nem nagyon volt olyan nap, hogy ne találkoztunk volna a kisbabás legjobb barátnőmmel, vagy más kisgyerekes ismerősökkel és szerveztünk volna közös programot, vagy csak elmentünk sétálni, kávézni.

Szóval hozzá van szokva, hogy mindig megyünk és szereti is ezt.


Viszont 3 napra találtam futás közben egy újszülött kiskutyát, hazahoztam (már van egy 2 éves Bolognese kutyusunk). Engem még az első hetek se fárasztottak le ennyire a kislányunkkal, mint egy a pár nap, hulla fáradt vagyok. Tegnap elvitte a mama sétálni a lányunkat, de ő ma délután elutazik, így fogalmam nincs, hogy a következő hetekben a sétákat hogyan oldjuk meg.

Bébiszitterre nem szeretném még akkor is hagyni.

Apa elmegy 9-kor, délben együtt ebédelünk, délután 3-4 körül jön haza, de néha még programja van utána, így 100%-ban rá sem bízhatom, meg nem szeretném, hogy boruljon a napirendünk. A kiskutyust meg nem hurcolhatom magunkkal a másik kutyusunkkal együtt, majd max később.

Meg most úgy érzem, hogy sehova nincs kedvem kimozdulni, olyan fáradt vagyok. Ilyet még sosem éreztem.


Szerintetek nagyon önzőség a részemről, ha a következő pár hétben hanyagolom a kimozdulásokat?

Ide persze jöhetne bárki, meg 10-20 percre elmehetünk, csak ahhoz nincs energiám, hogy órákat legyünk távol.


2015. ápr. 18. 14:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Biztos talált neki egy szoptatós-dajkát... de ezt már nem tudjuk meg, örök homály fedi.
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%
Inkább egy mama vagy a férj vállalta a plusz melót még az egyébként is létező munkahelye mellé, egy kiskutyus személyében. :)
2015. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Szegény gyerek......
2015. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%
hogy oldódott meg? beadtad a gyereket egy menhelyre, hogy legyen időd az új kutyádra? :D
2015. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%
A kutya miatt felkelsz 2 óránként, de a gyerekedhez az egyébként nappal munkahelyen lévő férjed kelt? Édes Istenem, remélem csak provokáló kérdés volt és nem torzult el ennyire a társadalom... ugye nem fontosabb egy kutya, mint a tulajdon gyereked...? :(!
2015. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
nyilván nem oldódott meg...csak írni kellett vmit.. :)
2015. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

És igen önző vagy és remélem nem várod el, hogy megsajnáljunk amiatt, hogy te fáradt vagy...

Ne haragudj, de megdöbbentett a kérdésed és tiszta szívből sajnálom a férjed és a gyermeked is :/

Már csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mi lett volna, ha a kisbabád sírós, rosszalvó lett volna... akkor milyen fáradt lettél volna... :/

2015. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó (kérdező?), talán fáj az őszinte vélemény?
2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez kitalált kerdes volt, ugye?
2015. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!