Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van olyan babája...

Másnak is van olyan babája aki sosem volt nyugodt, csendes, mosolygós, hanem folyton sírós, nyugos, nyoszorgos? én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
11 hós a lányom,az elejétol kezdve nagyon nagyon nehéz vele. iszonyat sírós. pár hetes volt mikor elvittuk dokihoz mert megállás nélkul orditott. tetotol talpig átnézték,és mondták semmi baja, készuljunk fel ki fog minket késziteni.szó szerint ezt mondta.és igaza lett, mai napig sírós, nagyon sokszor levegot sem vesz sirás kozben. ma is egész nap sírt, orditott is de inkább hangosan nyoszorog, nyavicskól. egy órat aludt ma egész nap, és egész nap sirdogált.babakocsiban is nyoszorog,dobálja ki magát belole. egyedul ha járkálok vele kézen fogva az tetszik neki.ínyét kenegetem, 2 foga van eddig. sokat van kézben,de ha leteszem uvolt. vagy megnyugszik,de amint elmegyek mellette visit.egész nap csak a mosogépet volt idom berakni és kiszedni.ennyi a házi munka.
2015. ápr. 18. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, és tegyél le néhány házimunkáról, én lemondtam a főzésről, ablakpucolásról, tükörmosásról, vasalni csak, amit muszáj, kaját rendeljük, bevásárlás heti egyszer, szóval csak a napi minimális takarítás marad.
2015. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezt ùgy hìvják, hogy többemberes baba. Nekünk is ilyen a 6 hòs kislányunk. Állandòan játszani kell vele,különben morci, majd sìr. Mikor lefàrad, màr csak kèzben van el. Többit priviben
2015. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

A mi pici lányunk (6 hós) is állandó társaságra vágyik, egyébként nyöszörög. Nincs házimunka, se főzés, se semmi. Örülök ha magam rendbeteszem valamennyire, de még ha zuhanyozni megyek oda is viszem es közben is szórakoztatom:)

Nagyon refluxos egyebként, Motiliumodt szed, korábban míg volt anyatej Nutritonnal sűrítettünk, használtuk a Gastrotuszt, reflux témában teljesen kiművelődtem sajnos.

2015. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

amikor a dokinál rákérdeztem nem e kéne neki gyogyszer a refluxra, azt mondta felejtsem el. mert az veszélye is lehet ha nem jol száolják,állapitják meg a neki való adagot.azt mondta majd kinovi. pedig a korházban azt mondták hogy a legsulyosabb reflux van neki.ez volt 2 hósan,akkor csovet nyelettek vele. azota ezt igy nem vizsgálták neki.

igen,ez jó szó, tobbemberes baba. még szoktam is mondogatni jol jonne egy harmadik ember a kapcsolatunkba aki egész nap csak fogná ot,járkálna vele, játszana :)

egyébként ha viccelodok neki,mosolyog, de a nap tobbi részében nyoszorog. sokszor mikor alszik,elmegyek zuhizni és mintha hallanám már a fejemben a sírását, pedikor nem is sir, már bególyózok tole :)

o második baba, elso is hasonlo volt,de ennyire talán nem.

Ilyen baba mellett hogy marad ido magatokra? sokszor azt veszem észre hogy este 9 van, és még semmit nem ittam. az elott nagyon figyeltem magamra, egészéges kaja,stb.. most meg épp ami a kezem ugyébe jon,azt eszem ossze vissza. nincs idom hogy valami egészségeset készitsek magamnak, sokszor még fogmosásra sincs idom,mert este bezuhanok az ágyba :(

mikor lesz ez már kicsit jobb?

2015. ápr. 18. 21:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Huuu a kisfiunk is hasonlo. Mondjuk azt nem mondanam h.allandoan sirt csak vagy foglalkozni kellett vele vagy altatni vagy szoptatni vagy visszaaltatni. Szoval allando elfoglaltsag. Nekem a hordozas jelentett megoldast. altatasnak haton ha ebren volt es csak kezben volt jo csipon karikas kendobe. Ezek utan mindenki kiegyensulyozott lett. Volt h.ugy altattam el h.a hatamon volt es felporszivoztam. Magamra es egyben ra is volt idom. Ezt tudom tanacsolni. Most 1,5 eves. Mar sokkal konnyebb igy is igenyli a foglalkozast de jon megy es allandoan a jatszoteren vagyunk. A hordozot ha meglatja menekul :) imad babakocsiban lenni max neha altatashoz engedi h.hordozoba vegyem. Szoval nem marad ugy :) kitartas!!!
2015. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem addig menj, amíg nem kezelik normálisan a refluxot... ha orvos diagnosztizálta, hogy a legsúlyodabb van neki és még a szilárd is visszajön, egyszerűen nem is értem, hogy hogy nem adtak rá semmit...

Amikor a terhesség végén egy hónapig fent volt a gyomorsavam, az rettentő borzalmas volt, szegény kicsi, megértem, hogy egész nap üvölt, én is ezt tenném a helyében, a leirtak alapján szerintem ez a baja...

És ne fogadd el, hogy ilyen típus, addig menj, amíg nem segítenek...

És szívből javaslom, hogy a reflux témán indulj el, tényleg szörnyű érzés, ha mar a sav...

Kitartást!

2015. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben lehet elvinnén másik orvoshoz, ha pedig tényleg nem egészségügyi gond, hanem hiszti ez a részéről elkezdeném még időben leszoktatni róla, tudatosan mindig egy kicsit tovább hagynám magában, nem szórakoztatnám egész nap, előbb utóbb megtanulja elfoglalni magát.
2015. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!