Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hós kislányom egyik...

8 és fél hós kislányom egyik napról a másikra elutasította a tápszert. Egyáltalán nem akarja enni se reggel, se este. Vki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Előtte este még lement 200 ml, és szombat reggel kezdődött, hogy nem akarja szívni, sír, feszíti magát, utána is nagyon nehezen nyugszik meg. Azóta már ha csak látja, hogy enni készülődünk és leülök vele a fotelba, már onnantól sír. Egyedül úgy tudtam vele az esti elalvása előtt vmennyit megitatni, hogy már teljesen álmos és kómás volt, akkor gyorsan cumit kihúztam és bedugtam helyére a cumisüveget, így megitta. A kanalasakat viszont eszi: gyümölcs, főzelék, tejpép...
2015. ápr. 20. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a cumisüveg nem kell? nekem mielőtt kibújt volna a foga,azelőtt kb 2 héttel volt ilyen. még a harmada van kinnt,ha jobban fáj neki,még mindig nem kell a cumisüveg. mikor meglátta már vísított,de kanállal meg szépen evett. próbálgasd. ha sír,nyugtasd meg,kicsit később próbáld újra. ha reménytelen,akkor tápszer helyett adhatsz tejpépet. folyadék van benne ugye a víz,meg tápszer is valamennyi.
2015. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az az érthetetlen, hogy szinte egyik pillanatról a másikra nem kéri... Foga alul a 2 középső már rég kijött, a következőket nem látom sem alul, sem felül. Ha torka fájna, gondolom a kanalasakat sem enné... Most van itthon épp egy másik fajta tápszer is, (gondoltuk, ennek az ízét hátha megunta), de ez sem kellett.
2015. ápr. 20. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
neki se látszott,hogy lesz fog,csak előtte 2-3 nappal
2015. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt,hogy besűríted a tápszert és adod kanállal. én pont így toltam bele az előbb mert nem kellett üvegből
2015. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!