Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11honapos babám túlsúlyos?

11honapos babám túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Április 30-án lesz 11honapos. 10,5kg 77cm. Túlsúlyos?
2015. ápr. 21. 17:30
1 2
 11/16 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát akkor nektek szerencsétek van : ) nem állítottam, h mindenkire így hat, de nálunk mikor elhagytam, és sima tápszerre váltottam, joval kisebb ütemü volt a súlygyarapodás. Mi a Nestlé-t használtuk egyébként, a 2 decis kiszerelést.
2015. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a barátnom is adta a kislányának, minden este a folyékony tejpépet, most 3 éves 108 cm és 12 kg :S mindig is nagyon vékony volt...attol se hizott.

hát kinek, mi. :)

2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A 11 hónapos lányom (hozzáteszem, a várható felnőttkori magassága 155-160 cm lesz) 73 cm és picivel 9 kg alatt van.


A túlsúly babákon az arcon látszik leginkább. Ha a pofazacskók annyira nagyok, hogy szűkül a szemrés és a szájat is csücsörítő helyzetbe nyomja, akkor biztosan elhízott.

[link]


Ezen a fotón látszik, hogy teljesen eltűnik az állcsont és az arcvonások is egybefolynak - a képen egy elhízott egy év körüli van.

2015. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vékony kisbaba az biztos, de nem majd leáll a súlygyarapodása. Azért a 9hónapos 12kg-os kisbaba is jó kis gömbölyű lehet, főleg az én fiamhoz, aki egy évesen volt 77cm és 8,5kg. :) Ő meg kis giliszta volt. :))
2015. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem az szerintem.

Én lányom is ennyi volt, aztán egyéves státuszra fogyott és nyúlt : 10,2 kg 80 cm.

2015. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Minden baba más és más.Az anyatejes és a tápszeres babák között is nagy különbségek lehetnek illetve genetikai adottságoktól is nagyon sok függ.

De szerintem a te babád ha tápszeres is akkor sem elhízott a hossza miatt.

Miért?Aggódsz?

2015. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!