Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szokassam le? 21...

Hogyan szokassam le? 21 honapos fiam mindig fekve akar inni és cumisüvegből. Sokat iszik egyszerre az egész cumisüveggel. Ha utcán kér inni akkor fel kell vennem az ölembe és ott hátradől inni.

Figyelt kérdés
Jo lenne ha nekem is àlva inna mint sok más gyerek. Pohár nem kell neki sem a csőrös sem a sima. Nem azt szeretném hallani hogy én rontottam el vagy hasonló hanem tanàcsot.
2015. márc. 23. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig de......tuti nem venném fel ezért az utcán. Szoktatás kérdése. Ha valóban szomjas, iszik rendesen is. Ne vedd fel.
2015. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 alkalom, üvölteni fog, kibírja, és megszokja, hogy nem fekve iszik. A cumit mi a lányom 18 hónapos korában tettük ki a lakásból, egyszer csak nem volt már. Ő mondjuk sírni sem sírt, azóta pohárból iszik.
2015. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6, 12 és 15 éves gyerekek mellett írom: mindig egy buta szokásnak tartottam, soha nem ittak fekve. Ne engedj neki...
2015. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!